kontakt

W 2020 roku organizatorzy Tomorrowland Winter byli jednymi z pierwszych dużych graczy, którzy odwołali swoją imprezę. Powodem była oczywiście pandemia koronawirusa, z którą w pewnym stopniu zmagamy się po dziś dzień. Przez te dwa lata nauczyliśmy się jednak żyć z wirusem, a dzięki mniejszemu wpływowi na liczbę osób w szpitalach oraz szczepieniom, kolejne rządy rezygnują z sanitarnych obostrzeń. Jest to dobra wiadomość dla twórców festiwali – w tym także zimowego Madness, które w tym roku dojdzie do skutku.

Impreza rozpoczyna się już w sobotę, 19 marca – jednakże główne atrakcje przewidziane są na dni od 23 do 25 marca. To wtedy wystąpią największe gwiazdy z liczącego ponad 100 nazwisk lineup’u.

Tomorrowland Winter 2022 – livestream

Podobnie, jak w 2019 roku, tak i teraz planowany jest livestream z Tomorrowland Winter. Na pierwszy ogień idzie The Gathering, czyli znane także z letniej edycji before party. Przebieg wydarzenia będzie można śledzić we wtorek, 22 marca w godzinach 19:00 – 01:00. Transmisja będzie realizowana wyłącznie w formie audio na antenie One World Radio. Lineup na ten moment pozostaje niespodzianką.

„Właściwą” część festiwalu będzie można z kolei zobaczyć w tradycyjnej formie video. Każdego dnia stream będzie trwać w godzinach 19:00 – 02:00. Przewidziane będą transmisje setów z Mainstage oraz Crystal Garden. Ta druga scena każdego dnia gra do godziny 18:00, tak więc część setów, które zaproponują nam organizatorzy, nie będzie LIVE. Możemy jednak spodziewać się, że występy z Mainstage będą już nadawane na żywo. Stream będzie można śledzić na stronie tomorrowland.com oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej Tomorrowland. Timetable livestreamu powinniśmy poznać na dniach.

Tomorrowland Winter 2022 będzie można także zobaczyć… w telewizji – a to za sprawą kanału Insight TV UHD, który dostępny jest w sieciach kablowych, a także na platformach satelitarnych Polsat Box i Canal+. Transmisja będzie mieć miejsce w dniach od 23 do 25 marca w godzinach od 19:00 do 1:00.

Before przed Ultra

Stream z Tomorrowland Winter 2022 – podobnie jak ten z pierwszej edycji – zakończy się niemalże wtedy, kiedy rozpocznie się transmisja z Ultra Music Festival 2022. Tym samym zimowe Madness urasta do miana dobrego before’u przed livestreamem z Bayfront Park.

kontakt