tomorrowland_winter

Tomorrowland Winter 2022 – Znamy pierwsze nazwiska lineup’u!

Poznaliśmy pierwsze nazwiska, które wystąpią na Tomorrowland Winter 2022. Nie zabrakło stałych bywalców oraz reprezentantów undergroundu.

kalendarz

Co by nie mówić, za zimową odsłoną festiwalu Tomorrowland stoi całkiem oryginalna idea. W końcu większość eventów odbywa się w okresie wakacyjnym – natomiast ten rodzynek wyróżnia się balowaniem przy śniegu i ujemnej temperaturze. Mimo dość ambitnego pomysłu, organizatorzy tego przedsięwzięcia mieli dość mocno pod górkę. Do tej pory odbyła się wyłącznie jedna edycja Tomorrowland Winter – w 2019 roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w przyszłym roku w końcu dojdzie do skutku druga edycja imprezy organizowanej we francuskich Alpach. Właśnie poznaliśmy pierwsze nazwiska z lineup’u zimowego Madness.

Lineup na światowym poziomie

Pierwsze ogłoszenia zimowej edycji Tomorrowland jak zawsze obfitują w niezwykle mocne nazwiska. Zaczynamy od pewnej formalności do odfajkowania, czyli rezydentów festiwalu w postaci duetu Dimitri Vegas & Like Mike. Oprócz nich, w lineup’ie pojawiło się sporo stałych bywalców, takich jak Afrojack, Armin van Buuren, Lost Frequencies, Yves V czy Quintino.

kalendarz

Jako iż event odbywa się we Francji, nie mogło również zabraknąć DJów właśnie stamtąd. W swoim rodzimym kraju wystąpią chociażby Martin Solveig, Ofenbach i Kungs. Oczywiście organizatorzy nie zapomnieli również o nieco ambitniejszych artystach, takich jak chociażby Paul Kalkbrenner, Adriatique czy Kölsch. Pamiętajmy, że jest to dopiero pierwsza faza ogłoszeń Tomorrowland Winter i z czasem poznamy o wiele więcej gwiazd.

kalendarz

Tomorrowland Winter 2022 ma odbyć się w dniach od 19 do 26 marca przyszłego roku. Sprzedaż biletów startuje 18 września.

kalendarz

sunrise

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?