kontakt

Co by nie mówić, za zimową odsłoną festiwalu Tomorrowland stoi całkiem oryginalna idea. W końcu większość eventów odbywa się w okresie wakacyjnym – natomiast ten rodzynek wyróżnia się balowaniem przy śniegu i ujemnej temperaturze. Mimo dość ambitnego pomysłu, organizatorzy tego przedsięwzięcia mieli dość mocno pod górkę. Do tej pory odbyła się wyłącznie jedna edycja Tomorrowland Winter – w 2019 roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w przyszłym roku w końcu dojdzie do skutku druga edycja imprezy organizowanej we francuskich Alpach. Właśnie poznaliśmy pierwsze nazwiska z lineup’u zimowego Madness.

Lineup na światowym poziomie

Pierwsze ogłoszenia zimowej edycji Tomorrowland jak zawsze obfitują w niezwykle mocne nazwiska. Zaczynamy od pewnej formalności do odfajkowania, czyli rezydentów festiwalu w postaci duetu Dimitri Vegas & Like Mike. Oprócz nich, w lineup’ie pojawiło się sporo stałych bywalców, takich jak Afrojack, Armin van Buuren, Lost Frequencies, Yves V czy Quintino.

Jako iż event odbywa się we Francji, nie mogło również zabraknąć DJów właśnie stamtąd. W swoim rodzimym kraju wystąpią chociażby Martin Solveig, Ofenbach i Kungs. Oczywiście organizatorzy nie zapomnieli również o nieco ambitniejszych artystach, takich jak chociażby Paul Kalkbrenner, Adriatique czy Kölsch. Pamiętajmy, że jest to dopiero pierwsza faza ogłoszeń Tomorrowland Winter i z czasem poznamy o wiele więcej gwiazd.

Tomorrowland Winter 2022 ma odbyć się w dniach od 19 do 26 marca przyszłego roku. Sprzedaż biletów startuje 18 września.

kontakt