Tomorrowland Winter – Będzie livestream z imprezy!

Organizatorzy imprezy zapowiedzieli oficjalny livestream. Będziemy mogli więc zobaczyć, jak klimat Madness wypada w alpejskiej scenerii.

sunrise

Niewiele czasu pozostało do odbywającego się we francuskich Alpach pierwszego epizodu festiwalu Tomorrowland Winter. Zimowa edycja realizowanego z ogromnym rozmachem wydarzenia startuje już 9 marca. Dotychczas poznaliśmy pełen lineup wraz z timetable, a także zobaczyliśmy, jak będzie się prezentować mainstage. Trzeba przyznać – jakością nie odstaje od tego, co możemy zobaczyć na głównej imprezie, mającej miejsce w lipcu w belgijskim Boom.

Wśród gwiazd, które zawitają do Alpe d’Huez możemy znaleźć m.in. Armina van Buurena, Afrojacka, DJa Snake’a czy Martina Garrixa. Wzorem edycji letniej – ta zimowa również posiada własny motyw przewodni – w tym wypadku nosi on nazwę “The Hymn of The Frozen Lotus

kalendarz

Jedno pytanie pozostawało jednak do tej pory bez odpowiedzi – czy zobaczymy oficjalny livestream z całego wydarzenia? Wszystkie nasze wątpliwości w tej kwestii zostały jednak rozwiane, ponieważ organizatorzy potwierdzili transmisję na żywo z Tomorrowland Winter.

kalendarz

Do tej beczki miodu jednak musimy dodać łyżkę dziegciu – livestream nie będzie obejmował wszystkich dni festiwalu. Możecie jednak być spokojni – objęte transmisją live będą dni z najbardziej okazałym składem artystów – a więc 13, 14 i 15 marca. W ten sposób i my będziemy mogli się przekonać o tym, jak wygląda, który został zorganizowany z punktu imprezowicza w chyba najgorszą możliwą porę roku. Wszystkie informacje znajdziecie na oficjalnej stronie Tomorrowland Winter.

sunrise

kalendarz

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?