Niewiele czasu pozostało do odbywającego się we francuskich Alpach pierwszego epizodu festiwalu Tomorrowland Winter. Zimowa edycja realizowanego z ogromnym rozmachem wydarzenia startuje już 9 marca. Dotychczas poznaliśmy pełen lineup wraz z timetable, a także zobaczyliśmy, jak będzie się prezentować mainstage. Trzeba przyznać – jakością nie odstaje od tego, co możemy zobaczyć na głównej imprezie, mającej miejsce w lipcu w belgijskim Boom.

Wśród gwiazd, które zawitają do Alpe d’Huez możemy znaleźć m.in. Armina van Buurena, Afrojacka, DJa Snake’a czy Martina Garrixa. Wzorem edycji letniej – ta zimowa również posiada własny motyw przewodni – w tym wypadku nosi on nazwę “The Hymn of The Frozen Lotus

Tomorrowland Winter 2019 – Mainstage

Crafted with love, created for the People of Tomorrow. Behold, the Tomorrowland Winter Mainstage.

Opublikowany przez Tomorrowland Winter Czwartek, 21 lutego 2019

Jedno pytanie pozostawało jednak do tej pory bez odpowiedzi – czy zobaczymy oficjalny livestream z całego wydarzenia? Wszystkie nasze wątpliwości w tej kwestii zostały jednak rozwiane, ponieważ organizatorzy potwierdzili transmisję na żywo z Tomorrowland Winter.

Tomorrowland Winter | Live

Follow the magic of Tomorrowland Winter LIVE, March 13-15 on Tomorrowland.com. Fueled by The North Face

Opublikowany przez Tomorrowland Czwartek, 28 lutego 2019

Do tej beczki miodu jednak musimy dodać łyżkę dziegciu – livestream nie będzie obejmował wszystkich dni festiwalu. Możecie jednak być spokojni – objęte transmisją live będą dni z najbardziej okazałym składem artystów – a więc 13, 14 i 15 marca. W ten sposób i my będziemy mogli się przekonać o tym, jak wygląda, który został zorganizowany z punktu imprezowicza w chyba najgorszą możliwą porę roku. Wszystkie informacje znajdziecie na oficjalnej stronie Tomorrowland Winter.

Tomorrowland Winter | Curtis Alto

Counting down to magical days with Curtis Alto

Opublikowany przez Tomorrowland Winter Niedziela, 3 marca 2019