„Stworzona z miłością” – scena główna Tomorrowland Winter zapiera dech w piersiach!

Pierwsze zimowe Madness już wkrótce! Organizatorzy już teraz postanowili pokazać Mainstage, na którym wystąpią m.in. Armin van Buuren i Martin Garrix!

silesia beats

Zimowa odsłona Tomorrowland już za nieco ponad 2 tygodnie! Event przyciąga uwagę fanów festiwalowych doznań, którzy od dobrych paru miesięcy spekulują, jak jedno z najlepszych EDMowych wydarzeń na świecie sprawdzi się w alpejskiej scenerii. Przez ostatnie lata wszyscy przyzwyczaili się, że wygląd Mainstage letniego Tomorrowland powala na kolana. Nadzieje pokładane w pomysł zimowego Madness są więc wysokie. Jak się okazuje, organizatorzy nie zawiodą. Dowodem jest krótki teaser opublikowany na facebokowym profilu imprezy.

Stworzona z miłością. Stworzona dla ludzi jutra. Oto główna scena Tomorrowland Winter.

Potężnych rozmiarów scena zachwyca wielkością, ale też niemal bajkowym wyglądem. Z teasera można wywnioskować, że centralnym punktem estrady będzie multimedialna „twarz” oszronionej postaci. Zapewne nie zabraknie też tancerzy przebranych w zimowe, bajkowe stroje.

jay_cluss

Pierwsza edycja Tomorrowland Winter rozpocznie się już 9 marca we francuskim Alpe d’Huez. Przez tydzień 30 tysięcy klubowiczów z całego świata będzie się bawić na wysokości ponad 2000 metrów nad poziomem morza w pięknej, zimowej scenerii. Na inauguracyjnej edycji imprezy zagrają między innymi: Armin van Buuren, Martin Garrix, Bassjackers, Sunnery James & Ryan Marciano, Paul Kalkbrenner, Lost Frequencies, DJ Snake, Afrojack oraz Salvatore Ganacci.

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?