kontakt

Organizatorzy Tomorrowland mają cały czas pod górkę. Kiedy już wydawało się, że letnia edycja dojedzie do skutku, to władze lokalne zadecydowały inaczej i nie wyraziły zgody na odbycie się festiwalu. Plany musiały więc zostać schowane do walizki.

Siły twórców Madness zostały więc najpewniej przerzucone na przyszły rok. I bynajmniej nie chodzi o edycję lipcową – bowiem w marcu 2019 roku we francuskich Alpach odbyła się pierwsza edycja Tomorrowland Winter. Koncept ten, pomimo pandemii, nie upadł – a dowodem na to jest fakt, iż organizatorzy podali właśnie pierwsze szczegóły przyszłorocznej edycji.

Cały tydzień imprezowania na najwyższym poziomie

Najbliższaimowa edycja TML odbędzie się w dniach 19-26 marca 2022 roku. Wydarzenie będzie mieć miejsce w malowniczych górach Alpe d’Huez we Francji. Uczestnicy festiwalu będą mogli chłonąć muzykę elektroniczną na wysokości ponad 2000 metrów nad poziomem morza. Organizatorzy na ten moment obiecują lineup złożony z p 100 artystów oraz jedną ze scen położoną na wysokości 3330 metrów nad poziomem morza.

7-dniowe pakiety na Tomorrowland Winter 2022 oraz pobyt w kurorcie trafią do sprzedaży 18 września. Czterodniowe pakiety i karnety festiwalowe (obejmujące wyłącznie udział w Tomorrowland Winter) będzie można kupić z kolei od 25 września. Dodatkowo każdy uczestnik może konfigurować swój pakiet (transport oraz zakwaterowanie). Scena główna ma być zupełnie nowa, do tego w całości zadaszona oraz ogrzewana.

Wszystkie szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.

kontakt