Tomorrowland Winter 2019 – Ewakuacja z powodu burzy śnieżnej!

kalendarz

W sobotę rozpoczął się Tomorrowland Winter – zupełnie nowa edycja popularnego festiwalu, która odbywa się w francuskim miasteczku Alpe d’Huez. Event zapowiadał się bardzo dobrze – niesamowita atmosfera, mocny lineup, a także sam fakt wyjątkowości wynikającej z organizacji imprezy zimą. Jednak ekipa spotkała się z pewnymi problemami – chociażby dach jednej ze scen, który pod ciężarem śniegu się zawalił. Impreza trwa już w najlepsze, ale organizatorzy muszą się zmagać z kolejnymi komplikacjami.

Dzisiaj różne media informowały o ewakuacji, która odbyła się około godziny 13. Uratowano grupę 250 osób, które osiadły na górze. Główną przyczyną była tamtejsza nieprzewidywalna pogoda – miała bowiem miejsce burza śnieżna.

Przeprowadzono misję ratunkową z pomocą skuterów śnieżnych, gdyż zamknięto miejscowy wyciąg narciarski. Organizatorzy będą bacznie obserwować pogodę, by podobna sytuacja nie przytrafiła się w kolejnych dniach Tomorrowland Winter. Miejmy nadzieję że reszta imprezy odbędzie się bez większych niepomyślności, zaś my spokojnie będziemy mogli oglądać trzydniowy livestream.

kalendarz

Tomorrowland Winter
Tomorrowland Winter

kalendarz

ultra

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?