Tomorrowland Winter w tym roku online. Livestream prosto z Alp!

Już w czwartek 25 marca odbędzie się specjalny livestream Tomorrowland Winter prosto z francuskich Alp. Wystąpi m.in. Martin Solveig.

PDC

Zimowa edycja belgijskiego festiwalu już od samego początku nie miała łatwo. Do tej pory fizycznie mogła się odbyć jedynie pierwsza edycja imprezy. Kolejne zostały odwołane przez sytuację związaną z pandemią koronawirusa. Mimo to, Tomorrowland Winter nie daje zapomnieć o swoim istnieniu. Organizatorzy wydarzenia starają się nam zapewnić alternatywne sposoby na poczucie klimatu, który towarzyszyłby nam podczas zimowej edycji. W tym roku postawiono na stream, podczas którego usłyszymy sety od czołowych francuskich producentów. To wszystko w wyjątkowej scenerii.

Alpejska uczta

Na 25 marca zostało zaplanowane wydarzenie o nazwie “Tribute to Tomorrowland Winter“. Podczas hołdu oddanego dla zimowej edycji jednego z najbardziej rozpoznawalnych festiwali usłyszymy trzy sety od cenionych producentów francuskiej sceny muzycznej. Transmisja imprezy na tle malowniczych Alp będzie miała miejsce od godziny 16:00. Na początku swoją muzyczną selekcję zaproponuje duet Ofenbach, a chwilę przed 17 zacznie grać artysta kryjący się pod aliasem Klingande. Na koniec wydarzenia przewidziane jest bardzo ciekawe b2b. Z ośrodka narciarskiego Alpe d’Huez o godzinie 17:40 po raz pierwszy wspólnie zagrają Martin Solveig oraz Kungs.

emuze.me

Czeka nas tym samym 2,5 godziny dobrej muzyki wprost z zimowej krainy znajdującej się na wysokości dwóch tysięcy kilometrów n.p.m. Sety przedstawicieli francuskiej sceny muzyki elektronicznej będziecie mogli obejrzeć na stronie tomorrowland.com.

Kilka słów od headlinerów

Przy okazji promocji wydarzenia headlinerzy wirtualnej imprezy wypowiedzieli się na jej temat oraz zdradzili informacje związane z ich przyszłymi wydawnictwami. Martin Solveig wtrącił kilka słów na temat aktualnej sytuacji na świecie.

PDC

Pandemia COVID-19 uświadomiła nas, jak cenne są małe rzeczy. (…) Jesteśmy teraz w Alpe d’Huez na szczycie świata i bardzo się cieszę, że mogę być częścią tego przedsięwzięcia.

Martin Solveig

Gdyby Solveig był Polakiem, można by było powiedzieć, że w swojej wypowiedzi mocno zainspirował się hitem Sylwii Grzeszczak. Za to Kungs zdradził, co szykuje w ramach kolejnego albumu. Podczas streamu “Tribute to Tomorrowland Winter” będziemy mieli okazję usłyszeć jeden z utworów pochodzących z wydawnictwa planowanego na lato 2021 roku.

W tym momencie pracuje nad dużą ilością muzyki. (…) Klimat albumu, nad którym pracuję, jest bardzo radosny i pozytywny.

Kungs

emuze.me

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?