Największe klasyki Tomorrowland dostępne na winylach. Potężna kolekcja dla największych fanów

Tomorrowland wypuścił kolekcjonerski box płyt winylowych, na których znalazły się największe festiwalowe przeboje z lat 2005-2019.

sunrise

Płyty winylowe w ciągu ostatnich lat ponownie zaczęły cieszyć się popularnością, a dla wielu fanów posiadają ogromną wartość sentymentalną. Wiedzą o tym również organizatorzy Tomorrowland, który postanowił wydać kolekcję winyli, na których znalazły się legendarne hity z lat 2005-2019. Wśród artystów, których kawałki pojawiły się na tej wyjątkowej “winylowej trylogii”, znaleźli się Paul Kalkbrenner, Armin Van Buuren czy Martin Garrix.

Kolekcja największych festiwalowych klasyków

Tomorrowland wypuścił już wcześniej trzy zestawy winyli z klasykami z poszczególnych lat jego 15-letniej historii. Te w ograniczonej liczbie 3000 egzemplarzy każdy w większości się już wyprzedały. Teraz pojawiła się okazja, by nabyć całą trylogię jako kolekcjonerski box. Zawiera on łącznie aż piętnaście płyt winylowych, podzielonych odpowiednio na trzy muzyczne rozdziały. Na każdym winylu znalazło się po sześć największych klasyków, które gościły na dotychczasowych edycjach Tomorrowlandu.

kalendarz

Pierwsza część to nostalgiczny powrót do pierwszych edycji tego festiwalu i lat 2005-2009. Tu pojawił się taki hit jak remix Steve’a Aokiego do numeru “Pursuit Of Happiness”, czy “Shivers” Armina Van Buurena. Następnie lata 2010-2014 i m.in. kultowe “Reload” Sebastiana Ingrosso, Tommy’ego Trasha i Johna Martina. Ostatni rozdział 2015-2019 zawiera przeboje ubiegłych lat, w tym “High On Life” Martina Garrixa i “Losing It” Fishera.

kalendarz

Do sprzedaży trafiło wyłącznie 500 numerowanych egzemplarzy. Wciąż pomimo tej ograniczonej dostępności, istnieje możliwość nabycia kolekcji na stronie sklepu Tomorrowland. Cena kolekcjonerskiego zestawu wynosi 300 euro, czyli trochę ponad 1400 polskich złotych. To co, macie już pomysł na prezent pod choinkę?

kalendarz

sunrise

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?