Tomorrowland zawita do Dubaju! Zupełnie nowy koncept w środku pustyni

Włodarze festiwalu Tomorrowland otwierają w Dubaju Terra Solis – połączenie glampingu, dobrego jedzenia i muzyki.

pdc

Ostatnie lata przynoszą coraz większą obecność tzw. zachodniego świata na Bliskim Wschodzie. Brylują w tym głównie państwa zawdzięczające swoje bogactwo ropie naftowej. Jednym z takich miejsc są Zjednoczone Emiraty Arabskie, w których skład wchodzi Dubaj. Miejscówka bardzo popularna wśród polskich turystów potrafi zaimponować swoim rozmachem oraz ilością atrakcji. Im bardziej jest się zamożnym, tym więcej tych atrakcji jest dostępnych – a jedna z nich będzie dostępna już od tej jesieni. Co ciekawe, będzie za nią odpowiedzialny organizator festiwalu Tomorrowland.

Magiczna oaza

Nowy biznes włodarzy popularnego muzycznego wydarzenia nazywać się będzie Terra Solis i będzie promowany marką Tomorrowland. Będzie to jednak coś zupełnie odmiennego od festiwalowego klimatu, mimo iż muzycznych akcentów tam nie zabraknie. Miejsce to jest zapowiadane jako “magiczna oaza, z dala od zgiełku“.

Obok przestrzeni glampingowej (taki camping, tylko w zdecydowanie wyższym standardzie) goście będą mogli spróbować dobrego jedzenia z całego świata oraz wychillować przy basenie, gdzie będą odbywać się imprezy.

Znając rozmach i kontakty Tomorrowlandu, możemy spodziewać się za deckami czołówki światowej sceny EDM. Wszystko to będzie oddalone nie dalej jak pół godziny jazdy od lotniska czy głównych atrakcji miasta.

Można zabookować już teraz

Terra Solis ma być dostępna od września tego roku do czerwca przyszłego roku. Ruszyła już możliwość zaplanowania pobytu – osoby zainteresowane mogą to zrobić pod tym linkiem. Wielu Polaków odwiedza Dubaj – chociażby za sprawą wyjazdów organizowanych przez Huberta Pleskota (podcast z nim znajdziecie pod tym linkiem) – więc kto wie, być może to miejsce będzie cieszyć się popularnością wśród naszych…

pdc

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?