nervo

NERVO ponownie na szczycie rankingu najpopularniejszych DJek. W TOP50 jest również Polka!

Właśnie poznaliśmy wyniki rankingu najpopularniejszych DJek i producentek 2021 roku. Na szczycie bez zmian.

kalendarz

Scena muzyki elektronicznej jest zdominowana przez mężczyzn, lecz nie brakuje na niej płci pięknej. Te z roku na rok coraz lepiej sobie poczynają w świecie producentów i DJ’ów, lecz w ogólnych rankingach nie zajmują jednak zbyt wysokich pozycji. Dlatego też od 2017 roku prezentowane jest zestawienie Top 100 DJanes, zawierające wyłącznie panie.

NERVO ponownie numer 1

Ranking, którego popularność z roku na rok rośnie w ostatnim czasie został zdominowany przez siostry NERVO. To one przez ostatnie lata pojawiały się na najwyższej pozycji. Nie inaczej jest w tym roku, lecz na drugiej pozycji doszło już do roszady. W miejsce MATTN, która wypadła z rankingu wskoczyła jej rodaczka Charlotte de Witte. Na najniższym stopniu podium uplasowała się inna przedstawicielka techno Deborah De Luca.

emuze.me

Mamy również Polkę w rankingu

W zestawieniu znalazło się również miejsce dla naszej rodaczki. Na 49. pozycji znalazła się Martyna Maja, która na scenie występuje jako VTSS. To kolejne wyróżnienie dla Polki, która również znalazła się w Top 100 alternatywnego rankingu DJ Mag‘a.

Całą listę 100 najpopularniejszych DJek na świecie możecie zobaczyć poniżej.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?