Lipcowe livestreamy na Facebooku zdominowane przez… Tomorrowland!

Transmisje z Tomorrowland zdominowały Facebooka. Aż 8 z 10 najpopularniejszych streamów w lipcu dotyczyło jubileuszowego Madness. Sprawdź, co było na topie!

sunrise

Prawie każdy fan muzyki elektronicznej marzy, by przynajmniej raz w życiu wybrać się na Tomorrowland. Niestety, bilety na baśniowy festiwal rozchodzą się jak świeże bułeczki i trzeba mieć sporo szczęścia i bardzo dobre połączenie internetowe, by móc je zakupić. Dla tych, którym nie udała się ta sztuka, organizatorzy od kilku lat transmitują imprezę na żywo na różnych platformach – chociażby na Facebooku, gdzie transmisje z Boom zdominowały zestawienie najpopularniejszych relacji na żywo.

Ranking Shareablee – firmy zajmującej się analizą multimediów, zwraca uwagę na komentarze, reakcje czy udostępnianie z pierwszych siedmiu dni od premiery. Dzięki specjalnie przygotowanemu wzorowi wiemy już, że 8 spośród 10 najpopularniejszych streamów zrealizowanych na Facebooku dotyczyło tegorocznego Madness, którego aftermovie znajdziecie tutaj. Wśród najpopularniejszych relacji znalazły się sety takich artystów jak Afrojack, Armin van Buuren, Oliver Heldens czy W&W. To właśnie występ holenderskiego duetu cieszył się największą popularnością na Facebooku – ich set w ciągu siedmiu dni został wyświetlony aż 2,7 miliona razy. Niestety wideo zostało już usunięte.

kalendarz

Drugie miejsce Oliver Heldens zawdzięcza największej liczbie reakcji (122 tysięcy) i udostępnień (18 tysięcy). Ta transmisja również została zdjęta. Natomiast na najniższym stopniu podium znalazł się Afrojack. Poza podium równie ciekawe występy – dużą popularnością cieszyli się Tiesto, Alok, NWYR czy Armin van Buuren, który w rankingu występuje dwukrotnie.

ultra

Poniżej prezentujemy pełną listę 10 najpopularniejszych transmisji w lipcu na Facebooku.

10. André Rieu

sunrise

9. Armin van Buuren

8. Alok

7. Armin van Buuren

ultra

kalendarz

6. Tiësto

5. BANDA MS

sunrise

4. NWYR

3. Afrojack

2. Oliver Heldens (usunięty, zostawiamy Wam nagranie seta na YouTube)

1. W&W (usunięty, zostawiamy Wam nagranie seta na YouTube)

kalendarz

kalendarz

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?