Tourist – uznany brytyjski producent – już wkrótce w Warszawie

Znany przede wszystkim ze swojego house’owego kunsztu Tourist pod koniec kwietnia wystąpi w stołecznym klubie Niebo.

kalendarz

Część z was mogła zapewne o tym gościu nie słyszeć, a to błąd. William Phillips, znany z projektu Tourist, zbudował bowiem przez lata renomę osoby naprawdę dobrze odnajdującej się w pełnej groove’u odmianie muzyki house. Jego muzyczne ciągoty zaczęły wzrastać na brytyjskiej kulturze rave. Mimo to, po jakimś czasie Brytyjczyk skręcił w stronę house’owych brzmień, w których spełnia się po dziś dzień. W jego muzyce możemy jednak znaleźć ukłony w kierunku innych nurtów elektroniki.

Na jego koncie są remiksy między innymi dla takich postaci, jak Swedish House Mafia, Flume czy CHVRCHES. Jego kunszt doceniła formacja Bonobo, dzięki czemu podczas jej trasy producent występował jako support. W 2022 roku mieliśmy okazję sprawdzić jego czwarty studyjny album, zatytułowany “Inside Out”, zaś w ostatnich tygodniach otrzymaliśmy nowe wydawnictwo. Składająca się z sześciu propozycji EPka “Crush” miała swoją premierę pod koniec marca, nakładem Monday Records.

kalendarz

Tourist zawita do Polski

Utworów z nowego wydania nie zabraknie z pewnością już 26 kwietnia w warszawskim klubie Niebo. To tam, w ramach swojej europejskiej trasy swój polski występ zaliczy Tourist. Będzie to trzecia data na liście koncertów na Starym Kontynencie – wcześniej William zawita do Berlina i Pragi.

ultra

Bilety na to wydarzenie w dalszym ciągu są dostępne – w cenie 89 zł znajdziecie na stronie internetowej organizatora, agencji Fource.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?