Już 2 marca dużo trance’u w Bydgoszczy. Daxson headlinerem pierwszej edycji Trance Nation

2 marca w Bydgoszczy rusza Trance Nation – nowy brand elektronicznych imprez, za który odpowiedzialne jest Clubsound Management.

2sher

Rok 2024 na scenie eventowej zapowiada się naprawdę ciekawie. I mowa tu nie tylko o wielkich wydarzeniach pokroju Sunrise Festival czy Open’er Festival, ale także o mniejszych imprezach. Zarówno w klubach czy dużych halach, jak i (to już w lecie) w plenerze będzie się w naszym kraju działo. Zazwyczaj najwięcej okazji na zobaczenie zagranicznych gwiazd tanecznej elektroniki mają mieszkańcy dużych aglomeracji – ale nie jest to regułą. I wyjątkiem od tejże będzie to, co czeka nas na początku marca w Bydgoszczy.

Nowa marka na trance’owej mapie

Na 2 marca zaplanowana została pierwsza edycja Trance Nation – wydarzenia organizowanego przez agencję Clubsound Management, odpowiedzialną chociażby za Mistrzostwa Polski DJów. Inauguracja odbędzie się w Bydgoszczy, a konkretnie w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Jest to lokalizacja ogłoszona jako plan B po spłonięciu w pożarze pierwotnej, którą miała być Fabryka Lloyda. Na szczęście udało się znaleźć zastępstwo – dzięki temu wydarzenie odbędzie się bez przeszkód.

emuze.me

Jak na debiut, Trance Nation dowozi naprawdę ciekawy skład artystów. Headlinerem imprezy będzie Daxson, DJ i producent będący jedną z najciekawszych w ostatnim czasie postaci sceny progressive trance. Jego utwory ukazują się między innymi w Coldharbour, wytwórni Markusa Schulza. Spod jego ręki wyszedł między innymi ubiegłoroczny anthem serii imprez Transmission. Zresztą – między innymi dzięki występowi podczas polskiej edycji tego wydarzenia w 2022 roku słuchacze trance’u znad Wisły naprawdę go docenili.

Oprócz zagranicznej gwiazdy wieczoru, za deckami stawią się Matt Bukovski, Milkwish oraz Diabllo. Skład dopełniają Moniqa Adams, Arsen i Rafuss.

ultra

Trance Nation – bilety

Impreza wystartuje 2 marca o godzinie 21:00. Obecnie dostępna jest trzecia pula biletów w cenie 99 zł. Można także nabyć pakiety VIP w cenie 700 zł (dla 4 osób) oraz 1000 zł (dla 6 osób). Wszelkie szczegóły w tym temacie znajdziecie pod tym linkiem – tam także macie możliwość nabycia wejściówek.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje to wydarzenie patronatem medialnym.

emuze.me

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?