Tranceformations 2020 – Timetable imprezy!

Sezon festiwalowy w naszym kraju rozpoczyna się już dziś! Podczas piątej edycji Tranceformations wystąpi wiele mocnych trance’owych nazwisk z całego świata.

sunrise

Sezon eventowy w naszym kraju rozpoczyna się w tym roku dość wcześnie. Wszystko to za sprawą agencji Euforia Festivals, która już po raz piąty organizuje imprezę Tranceformations. Piąta edycja wydarzenia stoi pod znakiem wielkiego powrotu do Wrocławia. Ubiegłoroczna edycja, z powodu remontu Hali Stulecia, odbyła się bowiem w toruńskiej Arenie. W tym roku nic już nie stanęło na przeszkodzie, aby zaprosić do “miasta stu mostów” tysięcy fanów muzyki trance z całej Polski (i zapewne nie tylko).

Tegoroczny lineup został podany za jednym zamachem na samym początku listopada. Wśród najmocniejszych jego punktów możemy wymienić chociażby duet Aly & Fila czy formację 4 Strings, która wystąpi dziś wraz z Susanne Teutenberg – wokalistką znaną z kultowego już “Take Me Away”.

kalendarz

Kto i o której?

Właśnie poznaliśmy rozpiskę godzinową imprezy. Z pewnością zaskakiwać może dość wczesna pora występu The Mystery Of Tranceformations – tym bardziej jednak jesteśmy ciekawi, kto będzie tajemniczym gościem, który zanotuje swój polski debiut właśnie podczas Tranceformations 2020.

kalendarz

Ważnym punktem programu będzie także laserowe show, podczas którego swoją premierę będzie mieć tegoroczny hymn imprezy. Odpowiadają za niego Adrian Ratajczak aka onTune oraz Jordan Suckley, exclusive resident imprezy.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 18:30, natomiast już 15 minut później rozpocznie się pierwszy set – za deckami pojawi się duet Sodality. Pełną rozpiskę godzinową znajdziecie poniżej.

sunrise


Tranceformations 2020 – timetable

18:30 – otwarcie bram
18:45 – Sodality
19:45 – Alex
20:45 – The Mystery Of Tranceformations
21:45 – 4 Strings & Susanne Teutenberg
22:45 – Futurecode
23:45 – show & hymn
00:00 – Aly & Fila
01:00 – Andrew Rayel
02:00 – Binary Finary
03:00 – Jordan Suckley
04:00 – Coming Soon
05:00 – onTune & Blue Silence


Wszystkie informacje organizacyjne odnośnie dzisiejszej imprezy znajdziecie pod tym linkiem. Życzymy wszystkim dobrej zabawy!

kalendarz

kalendarz

foto: Gromysz

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?