Tranceformations 2020 – Ogłoszono pełny lineup!

Tranceformations powraca do Wrocławia już 8 lutego 2020 roku. Podczas jubileuszowej edycji nie zabraknie wyjątkowych emocji.

sunrise

Końcówka roku to bardzo przyjemny moment dla fanów festiwali – właśnie wtedy promotorzy zaczynają dzielić się pierwszymi szczegółami dotyczącymi przyszłorocznych edycji swoich wydarzeń. Tak się składa, że w naszym kraju już od kilku lat sezon eventowy otwiera Euforia Festivals – za sprawą Tranceformations.

Powrót do Wrocławia

Impreza w tym roku zaliczyła edycję wyjazdową – z powodu remontu Hali Stulecia, Wrocław został zamieniony na Toruń. 8 lutego 2020 roku szykuje się wielki powrót do miejsca, w którym historia zimowego brandu Euforii się rozpoczęła.

kalendarz

Przyszłoroczne wydarzenie nie obędzie się jednak bez zmian – wzorem edycji z 2 marca 2019 roku powstanie tylko jedna scena. Na szczęście fani klasycznego brzmienia muzyki trance będą mieli coś dla siebie – dwie pozycje w timetable będą zarezerwowane dla classic setów.

kalendarz

Znamy lineup Tranceformations 2020!

Skoro jesteśmy przy lineupie jubileuszowej, piątej edycji Tranceformations – poznaliśmy właśnie pełny jego skład. Oprócz “pewniaków”, którymi byli Jordan Suckley (exclusive resident eventu), OnTune oraz Blue Silence, pojawi się też kilka czołowych nazwisk sceny trance. Na czele lineupu mamy chociażby duet Aly & Fila, a także formację 4 Strings, której towarzyszyć będzie Susanne Teutenberg – wokalistkę z kultowego utworu “Take Me Away”.

W programie przewidziana jest również coroczna niespodzianka dla wszystkich zgromadzonych pod sceną. Personalia przyszłorocznego The Mystery Of Tranceformations poznamy dopiero wtedy, kiedy ten pojawi się na scenie. Na ten moment wiemy tylko jedno – będzie to ktoś, kto na Tranceformations 2020 zaliczy swój pierwszy występ nad Wisłą.

sunrise


Oto pełny skład lineupu Tranceformations 2020, a także oficjalny plakat imprezy:

Aly & Fila
Andrew Rayel
4 Strings & Susanne Teutenberg
Binary Finary
Jordan Suckley
Coming Soon!!!
Futurecode (Omnia & Ben Gold)
Sodality
OnTune b2b Blue Silence
Alex
The Mystery Of TranceformationsBilety od 109 złotych

Sprzedaż biletów startuje już w niedzielę – 3 listopada – o godzinie 19:00. Wejściówki będą do nabycia w cenie od 109 złotych.

kalendarz

kalendarz

Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad Tranceformations 2020.

sunrise

foto: Gromysz

kalendarz

Total
38
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?