ghostproductions.pl

Tegoroczna edycja Tranceformations miała miejsce niewiele ponad miesiąc temu – ale to nie znaczy, że na pierwsze szczegóły dotyczące przyszłorocznej edycji będziemy musieli jakoś długo czekać. Agencja Euforia Festivals postanowiła zaprezentować pierwsze szczegóły już na niemal rok przed imprezą. Najpierw poznaliśmy datę (30 stycznia 2021) i miejsce (wrocławska Hala Stulecia) wydarzenia, natomiast teraz przyszedł czas na pierwsze ogłoszenia lineup’owe.

Pure Trance powraca do Polski

Trzeba przyznać, że jest grubo od samego początku – bowiem na pierwszy ogień poszły dwa szanowane przez polską Trance Family nazwiska. Wczoraj, jako pierwsi, do lineup’u dołączył swego czasu mocno związany z Anjunabeats duet Super 8 & Tab

Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst

…natomiast dziś organizatorzy potwierdzili obecność dawno niewidzianego na polskich imprezach brytyjskiego producenta, znanego jako Solarstone.

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

Po ile bilety?

To nie koniec zabawy – wraz z ogłaszaniem artystów, rusza także sprzedaż biletów w cenach:

– standard (1 pula) – 109 zł
– VIP – 400 zł

Szczegóły biletu VIP oraz same wejściówki znajdziecie klasycznie na stronie euforia.wlotki.pl.

Szósty już epizod Tranceformations odbędzie się 30 stycznia 2021 roku we wrocławskiej Hali Stulecia. Poprzednia (czyli tegoroczna) edycja z pewnością zachęciła wielu do powrotu do “Stulatki”, chociażby lineup’em – a ten możecie przypomnieć sobie pod tym linkiem.

https://www.youtube.com/watch?v=AQ_dOzJmcc0

foto: Gromysz

ghostproductions.pl