W styczniu powraca Tranceformations! Znamy pełen lineup imprezy

29 stycznia we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się Tranceformations 2022. Lineup spodoba się w szczególności zaawansowanym słuchaczom.

kalendarz

Organizatorzy Euforia Festivals nie zwalniają tempa. Po udanej listopadowej imprezie New Chapter w Toruniu przygotowują się do organizacji kolejnego eventu. Ten odbędzie się zresztą już w pierwszych tygodniach tego roku. Fani muzyki trance ponownie zawitają do Hali Stulecia we Wrocławiu, gdzie odbędzie się kolejna edycja Tranceformations.

Pełen lineup

Datę kolejnej edycji Tranceformations poznaliśmy już jakiś czas temu. Fani trance spotkają się ponownie już 29 stycznia we Wrocławiu. Teraz z kolei poznaliśmy lineup imprezy. Nie brakuje w nim postaci, które gościły już na eventach Euforii, lecz nie zabraknie też powiewu świeżości. Skład zasiliły między innymi takie nazwiska, jak Neelix, Richard Durand czy XiJaro & Pitch. Tradycyjnie pojawi się też The Mystery of Tranceformations – a więc specjalny gość którego poznamy dopiero podczas eventu. Cały lineup można zobaczyć poniżej.

emuze.me

Tranceformations 2021 – lineup

A.D.D.A (Artento Divini & Davey Asprey)
Neelix
OnTune
Richard Durand
Roger Shah
Simon Patterson
The Mystery of Tranceformations
WHITENO1SE
XiJaro & Pitch

Końcówka stycznia w obliczu zapowiedzianych przez rząd obostrzeń wydaje się być dość ryzykownym czasem na organizację muzycznych wydarzeń. Jednak, zdaniem organizatorów, forma planowanej imprezy będzie zgodna z obecnymi restrykcjami, będąc przy tym “zadowalająca”.

ultra

Wielu z Was pyta czy obostrzenia panujące w Polsce w związku z pandemią koronawirusa wpływają na organizację wydarzenia. Tranceformations jest koncertem – obecne obostrzenia pozwalają na jego organizację w wymiarze, który bardzo nas zadowala. Dlatego nie martwcie się i widzimy się już 29 stycznia!

Bilety już dostępne

Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży. Za standardową wejściówkę z pierwszej puli trzeba zapłacić 134 zł, zaś VIP kosztuje 470 zł. Bilety są dostępne niezależnie od statusu zaszczepienia przeciwko COVID-19. Swoją wejściówkę możecie zakupić tutaj.

Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad Tranceformations 2022.


foto: Gromysz

kalendarz

emuze.me

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?