Tranceformations 2024 ujawnia pełny lineup

Czy nadchodząca edycja Tranceformations będzie zapowiadanym wejściem o poziom wyżej? Przekonamy się już 3 lutego 2024.

kalendarz

Organizatorzy imprez pod marką Tranceformations zwykli nie zawodzić zarówno poziomem produkcji, jak i lineup’u. W kontekście tego pierwszego na ten moment wierzymy na słowo, zaś co do tego drugiego mamy już stuprocentową pewność. Znamy już bowiem pełny skład lineup’u pierwszego dużego eventu z muzyką elektroniczną w naszym kraju w roku 2024. Kto wystąpi 3 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia? Czego jeszcze nie wiemy (a jest coś, czego nie wiemy)? O tym przeczytacie poniżej.

Poziom wyżej?

W ostatnich tygodniach wokół zimowego eventu Euforia Festivals było dość głośno. Przede wszystkim doszło do rebrandingu, któremu towarzyszyły odważne zapowiedzi wejścia o kolejny poziom wyżej. I patrząc na to, jakie nazwiska zostały ogłoszone, jesteśmy w stanie w to uwierzyć. Na uwagę zasługuje przede wszystkim lekkie wyłamanie się w stronę brzmień bigroom techno, za które odpowiedzialny będzie w głównej mierze Maddix. Mocne – tym razem trance’owe – uderzenie zapewnią z kolei David Forbes i Jordan Suckley, rezydent imprezy.

emuze.me

Czy będzie coś dla tych, co lubią bardziej euforyczne brzmienia? Oczywiście – za upliftową odsłonę imprezy mają odpowiadać przede wszystkim Aly & Fila, The Thrillseekers i Solarstone. Warty odnotowania jest także projekt NILSIX, który stworzyli Orjan Nilsen i Mark Sixma. Z ich strony możemy spodziewać się bardziej progresywnych brzmień. Zadba o nie także niewidziany trochę nad Wisłą Genix. Nasz kraj na głównej scenie reprezentować będą niezawodny Euforiowy warmupowiec, DJ Alex, oraz onTune – sprawca całego zamieszania.

To oczywiście nie koniec – jak co roku, do samego końca niespodzianką pozostaje jedno nazwisko z lineup’u. O tym, kto będzie The Mystery Of Tranceformations w roku 2024 dowiemy się w momencie wejścia tajemniczego gościa na scenę.

ultra

Tranceformations nie kończy się na scenie głównej. Podczas edycji 2023 drugą przestrzeń wydarzenia przejęły brzmienia techno, w 2024 przyjdzie czas na klasyki trance’u. Kuratorem sceny Noisetalgia jest Indecent Noise, który wystąpi tam w formie b2b z onTune‘m. Swoje drugie występy tej nocy właśnie tam zaprezentują DJ Alex i The Thrillseekers. Skład klasycznej sceny dopełnia Scot Project.

Pełny lineup Tranceformations 2024 prezentuje się następująco:

Main Stage
Aly & Fila
David Forbes
DJ Alex
Genix
Jordan Suckley
Maddix
Orjan Nilsen & Mark Sixma pres. NILSIX
onTune
Solarstone
The Thrillseekers
The Mystery Of Tranceformations


Noisetalgia Stage
DJ Alex
Indecent Noise
onTune
Scot Project
The Thrillseekers

kalendarz

Tranceformations 2024 – bilety

W chwili publikacji tego tekstu dostępna jest druga pula biletów w opcji standard w cenie 224 zł. Istnieje także opcja kupienia czteropaka, czyli czterech wejściówek w cenie 209 zł za sztukę. Można również nabyć bilet VIP w cenie 700 zł. Więcej szczegółów znajdziecie w bileterii Euforia Festivals.


foto: Gromysz

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?