Transmission Poland 2022 – Lineup imprezy

29 października trójmiejska Ergo Arena zapełni się trancemaniakami. Znamy już pełny lineup Transmission Poland 2022.

kalendarz

Do pierwszej polskiej edycji Transmission pozostał miesiąc. Fani trance niecierpliwie czekają na debiut czeskiej marki w Ergo Arenie. Od jakiegoś czasu znaliśmy już część lineupu, który wystąpi 29 października w Gdańsku – ale nie były to ostatnie armaty, jakie przygotowali organizatorzy eventu – Euforia Festivals i United Music.

Szybki powrót

Lineup Transmission Poland był na bieżąco uzupełniany i już dziś znamy kompletny skład. Przypomnijmy, że do dotychczas wśród ogłoszonych artystów znaleźli się Darren Porter, duet KEY4050, Daxson i Roger Shah. Teraz w przeciągu dwóch dni poznaliśmy kolejne gwiazdy, które zawitają do Trójmiasta. Pierwszym ogłoszonym w drugiej turze nazwiskiem jest MaRLo, który zalicza szybki powrót do Polski, wszak latem wystąpił na Sunrise Festival. Na warm-up’ie zagra ProggyBoy, zaś za closing set odpowiadają polscy artyści. W secie B2B wystąpi współorganizator imprezy onTune, a także Indecent Noise. To jednak nie koniec, bo tegoroczny lineup Transmission Poland zamykają Vini Vici.

emuze.me

Transmission Poland 2022 – Pełny lineup

Darren Porter
Daxson
Indecent Noise b2b onTune
KEY4050
MaRLo
ProggyBoy
Roger Shah
Vini Vici

Poznaliśmy również ekipę, która będzie odpowiadać za cześć wizualną imprezy. To znana doskonale z czeskich edycji Transmission ekipa Vision Impossible. Spektakularne wizualizację i oprawa eventu spod marki Transmission sprawia, że ta polska może być wielkim organizacyjnym sukcesem.

ultra

4. pula biletów w sprzedaży

Już teraz wiemy, że 3 pula biletów została wyprzedana i do sprzedaży weszła 4. pula. Obecnie cena biletów zaczyna się od 278 zł. Te można zakupić tutaj. Warto się spieszyć, bo przy takim tempie sprzedaży event może zostać wkrótce wyprzedany.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?