20 lat temu Reni Jusis, w 2023 roku – Tribbs. “Kiedyś cię znajdę” w nowej, mrocznej odsłonie

Zwycięzca Polish DJs Chart 2022 bierze na tapet kolejny polski hit sprzed lat. Tym razem odświeżenia doczekał się klasyk od Reni Jusis.

emuze.me

Hejterzy powiedzą, że Tribbs wydaje tylko covery utworów innych artystów i w zasadzie to powinien wydać coś swojego. Jak na ironię losu – z ośmiu wydanych przez Mikołaja w tym roku singli, pięć jest autorskimi kompozycjami. Jedną z najnowszych – ale nie najnowszą, o czym za moment – jest opisywany jakiś czas temu na naszych łamach collab z Roxie Węgiel. Chwilę wcześniej z kolei twórca zaprezentował wspólny kawałek ze Smolastym i Kubańczykiem.

W międzyczasie na platformach streamingowych pojawił się jeszcze jeden kawałek, z którym bliżej mogą się zapoznać widzowie amerykańskiego reality show “Temptation Island”. We właśnie emitowanym na antenie USA Network programie możemy usłyszeć kawałek polskiego producenta, zatytułowany “Stay All Night“.

Mamy więc trzy następujące po sobie autorskie kompozycje zwycięzcy ubiegłorocznej edycji Polish DJs Chart, który teraz już chyba z czystym sumieniem może wydać jakiś cover. Ba, może – właśnie to zrobił.

Kolejny polski hit w nowej wersji

Tym razem Tribbs wziął na tapet pochodzący z 2003 roku jeden z największych hitów Reni Jusis. “Kiedyś cię znajdę” nadal jest uznawane za jeden z bardziej nośnych polskojęzycznych singli lat zerowych. Na uwagę zasługuje jego elektroniczne zacięcie, którego w karierze wokalistki przecież nie brakowało. Teraz otrzymaliśmy odświeżoną wersję tego numeru.

“Kiedyś cię znajdę” na rok 2023 według samego Mikołaja – a także wytwórni Sony Music – uderza w klimaty serialu Stranger Things. Widać to jednak raczej tylko w klipie. Naszym zdaniem kompozycja jest bardziej próbą odnalezienia nieco mrocznych klimatów melodic w bardziej radiowych ryzach. Czy ta sztuka okazała się sukcesem? To musicie osądzić sami – nowy singiel Tribbsa możecie sprawdzić poniżej.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?