Znamy pełny lineup tegorocznego Trick Or Beat

Techno w klimacie halloween i postapo przejmie wrocławską Halę Stulecia już 28 października. Kto wystąpi na Trick Or Beat?

kalendarz

Po dość udanej pierwszej edycji, organizatorzy Trick Or Beat szykują się do odsłony drugiej. Już 28 października brzmienia techno (choć nie tylko) ponownie przejmą wrocławską Halę Stulecia. W ciągu ostatnich miesięcy poznaliśmy postaci, które wystąpią na aż trzech scenach. Ubiegły tydzień przyniósł zaś dopełnienie lineup’u – tym samym znamy już wszystkich DJów i producentów zabookowanych na utrzymaną w klimatach halloweenowych i postapo imprezę.

Świeżo

Lineup Trick Or Beat 2023 zasilili:

emuze.me

Aksamit & Macewicz – ta pierwsza muzycznie ukształtowała się w stronę głębokich i hipnotycznych brzmień zmieniających się wraz z nastrojem i poczuciem chwili. Rezydentka wrocławskiego Ciało, założycielka agencji Affekt oraz cyklu Velvet Vortex. Ten drugi jako DJ jest aktywny od 2006 roku. Jest rezydentem wrocławskiego klubu Ciało. Ma za sobą liczne występy na festiwalach oraz wydarzeniach poświęconych muzyce elektronicznej i eksperymentalnej. 

Ane – DJka/producentka muzyki elektronicznej, mieszka w Polsce północnej gdzie w otoczeniu Borów Tucholskich tworzy muzykę elektroniczną o szerokim spectrum wykorzystania (performance, wideo-art, przedstawienia taneczne, mapping 3D). W swoich produkcjach wykorzystuje nagrania dźwięków otoczenia, które łączy z brzmieniem syntezatorów oraz instrumentami etnicznymi i folkowymi z różnych zakątków świata.

ultra

GIGEE – w lipcu zadebiutowała w wytwórni Spectrum Jorisa Voorna, co było kamieniem milowym, który płynnie zharmonizował się z jej ostatnią trasą koncertową po Indiach, po serii porywających występów na europejskich festiwalach i klubach. Debiutancka EPka urodzonej w Polsce i mieszkającej w Paryżu producentki “Reborn Pulse” z 2019 roku wydana przez Katermukke postawiła ją w centrum uwagi, zajmując w ciągu kilku dni wysokie miejsce w pierwszej setce Beatport Melodic House & Techno. Jej wszechstronna muzyka bawiła publiczność na całym świecie przy wsparciu takich artystów jak Solomun, David Guetta, Armin Van Buuren, ARTBAT, Joris Voorn, Sven Vath, Charlotte de Witte, Raxon, Magdalena, Nora en Pure i Township Rebellion.

Michal Zietara – swoją technikę szlifował w klubach i dyskotekach w południowych Niemczech, po czym przeprowadził się do stolicy muzyki techno – do Berlina. Tam wszystko zaczęło się „na serio”. Swoje miejsce znalazł w legendarnym klubie „Zur wilden Renate” gdzie był rezydentem i regularnie organizował imprezy. Niedawno został rezydentem w nowo odświeżonym RSO, wcześniej Griessmühle.

SARAPATA – łączy w sobie wiele skrajności, jak i doświadczenia zdobyte na różnych odcinkach muzycznej drogi. Muzyka tego duetu dostarcza ogromnej ilości wrażeń, które skłaniają do tańca i są jak wprowadzenie do rytuału. Techno w wykonaniu braci Sarapata dalekie jest od banału. To kolorowe, bogate, organiczne i pulsujące dźwięki.

kalendarz

Titia – szlifowała swój charakterystyczny styl za deckami w piwnicy Trouw podczas ostatnich dni legendarnego już lokalu. Jej sety, zawsze ponadczasowe, zdefiniowane przez podstawowy swing i z dużą dozą surowości, przyniosły jej rezydenturę na słynnej “oldschoolowej” imprezie LGBTQIA+, Is Burning. Od tego czasu jej muzyka porywa kolejnych klubowiczy w miejscach, takich jak Panoramabar i ∄ Kyiv, holenderskich klubach i festiwalach, takich jak De School i Zeezout, a także wielu miejscach w całej Europie i poza nią.

W sumie na trzech scenach pojawi się ponad 20 aliasów z Polski i zagranicy. Co warte podkreślenia – Trick Or Beat 2023 to jeden z nielicznych eventów na naszej scenie, którego lineup zawiera więcej kobiet niż mężczyzn. Płci pięknej jest zresztą poświęcona jedna ze scen. To dopełnia ogólny – dość ciekawy zresztą – koncept dobierania artystów niekoniecznie na podstawie zasięgów w social mediach, a na jakości.

Pełny lineup Trick Or Beat 2023 prezentuje się następująco:

KOROLOVA
Lady Shaka
Stef Mendesidis
Yanamaste
An On Bast
Chlär
Stefanie Raschke
A_GIM & Jurek Przeździecki
Charlie
Cranz
Modifer
Seb & Rodrigezz
Aksamit & Macewicz
Ane
GIGEE
Michal Zietara
SARAPATA
Titia

emuze.me

ultra

Trick Or Beat 2023 – bilety

Bilety na imprezę dostępne są w bileteriach Going. oraz Biletomat w cenach 179 zł (standard) i 229 zł (VIP). Więcej informacji znajdziecie na facebook’owym wydarzeniu eventu.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?