Skytech łączy polski rap z house’owym graniem. Tak brzmi nowa wersja “Będzie lepiej” od Tymka i MIYO

Poznański producent wziął na warsztat collab Tyka i duetu producenckiego Miyo. Efektem jest crossover osadzony w house’owych klimatach.

sb

Wakacje nieuchronnie zbliżają się do końca, ale nie oznacza to że w muzyce będzie nudno i mniej słonecznie. Dowodów na to szykuje się nam wiele, a jeden z nich w tym tygodniu dostarczył Skytech. Na nową muzykę od zwycięzcy Polish DJs Chart czekaliśmy od maja, ale w końcu się doczekaliśmy – olsztyński producent wziął na warsztat collab Tymka i producenckiego duetu MIYO. “Będzie Lepiej” swobodnie możemy nazwać hitem – oryginał odnotował 17 milionów odsłuchów na Spotify. Stworzenie odpowiedniej interpretacji było więc siłą rzeczy pewnym wyzwaniem.

Jak udało nam się dowiedzieć od samego twórcy remiksu, taki pomysł podsunął mu jeden z pracowników Sony Music (gdzie został wydany oryginał). Wyklarował się pomysł, aby utwór nieco wzbogadzić klubowymi dźwiękami, ale z zachowaniem walorów oryginału. Tak też się stało i osadzony w house’owych klimatach remix możecie już odsłuchać w serwisach streamingowych.

Mateusz pojawi się dziś na finałowej edycji Pepsi Silesia Beats, w której weźmie udział czołówka polskich producentów EDMu. Start już o godzinie 21:00 na naszym Facebook’u. Być może spektakularne show będzie okazją na to, aby bliżej zaznajomić się z kolejnym ID zagranym podczas Malta Garden Festival w Poznaniu…

sb

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?