kontakt

W klubach – oprócz elektroniki znanej na co dzień z naszej strony – dość dużą robotę robią rapowe kawałki, które przez ostatnie kilka lat bardzo często są tworzone właśnie z myślą o imprezach. Jednym z numerów, który swego czasu wzbudzał furorę na wielu baletach był “Język Ciała“, za który odpowiadają Tymek oraz Big Scythe. Dla tego pierwszego była to prawdziwa przepustka do świata najpopularniejszych raperów i zapewniła mu dużą sławę. Ostatnio pochodzący z Opola muzyk wydał swój kolejny album o tytule “Popularne“, i z pewnością zainteresuje on fanów bardziej “klubowego” rapu.

Wysyp renomowanych producentów

To, czego nie znajdziemy na albumie. to featy innych artystów. Znajdziemy jednak na nim ogromną różnorodność beatmakerów. W 17 kawałkach pojawiło się aż 17 producentów, co nie jest zbyt częstym widokiem. Swoje cameo na nowej płycie Polaka zaliczyli między innymi Pham, Nocny, Kubi Producent, Deemz czy Favst.

Warto również wspomnieć iż Tymek zorganizował specjalny konkurs dla producentów, którzy mieli okazję przygotować własną interpretację numeru “Plastik“. Z wielu nadesłanych zgłoszeń ostatecznie wygrał Papa Pedro. Mówimy o tym nie bez kozery – bowiem jest to side project wydającego między innymi w wytwórni Hexagon producenta o pseudonimie OVSKY.

Popularne” bez wątpienia jest jednym z ciekawszych wydań na polskiej scenie w tym roku. Numery posiadają niesamowity klimat, który zapewnili renomowani producenci. Co do warstwy lirycznej – podpowiemy, że jest dość brudno i niegrzecznie. Bierzemy jednak poprawkę na to, że jest to norma w wielu rapowych numerach. Mimo to, zdecydowanie polecamy zapoznać się z tym krążkiem – znajdziecie go poniżej.

kontakt