Ultra Music Festival 2020 – Carl Cox na Megastructure przez cały event. Co ze sceną A State Of Trance?

Powrót Ultra Music Festival na Bayfront Park przyniesie sporo zmian. Resistance przejmie scenę Megastructure na wszystkie dni festiwalowe.

silesia beats

Amsterdam Dance Event jest swego rodzaju zwieńczeniem całego sezonu festiwalowego – i tak się składa, że to wydarzenie już za nami. Przed nami za to kilka miesięcy względnej posuchy, dlatego warto zbierać siły na kolejny sezon, oficjalnie startujący w marcu podczas Ultra Music Festival 2020.

W przyszłym roku impreza wraca do swojego domu, czyli Bayfront Park. Do imprezy zostało mniej niż pół roku, a na światło dzienne powoli zaczynają wychodzić pierwsze szczegóły dotyczące tego wielkiego powrotu.

silesia beats

Techno rośnie w siłę…

W ostatnich latach muzyka techno przechodzi istny renesans. W sklepie Beatport takie utwory cieszą się popularnością większą niż mainstreamowe tracki, kolejne imprezy (chociażby Sunrise Festival czy czeski Magnetic) otwierają sceny z techno, a ci, którzy te sceny już dotychczas mieli, najzwyczajniej w świecie pozwalają im na więcej. Przykładem takiego wydarzenia jest właśnie Ultra Music Festival.

…dlatego Carl Cox i przyjaciele aż przez 3 dni

Dotychczas na scenie Megastructure przez dwa dni rządził Carl Cox i spółka. Natomiast trzeciego dnia festiwalowego spektakularną instalację przejmował Armin van Buuren w ramach imprezy A State Of Trance. Taki układ miał miejsce już od 2011 roku, jednak w 2020 roku będzie inaczej. Resistance – w ramach którego realizowana jest scena Brytyjczyka – zagości na Megastructure przez całe 3 dni festiwalowe!

ultra

Co ze sceną Armina?

Pozostaje więc pytanie – co w takim razie z trance’ową sceną? Liczni fani tej muzyki bardzo szybko się zaniepokoili wizją braku ich ulubionego gatunku na Ultra. Szybko pojawiły się więc na social mediach zapytania w tej sprawie. Odpowiedź UMF daje sporo nadziei!

Fan: W takim razie nie będzie ASOT? 🙁

Ultra: Mamy jeszcze kilka niespodzianek w rękawie 😉

Innymi słowy – będzie ciekawie. Przyszłoroczne Ultra przyniesie sporo zmian, ale organizatorzy nie zapominają o wszystkich swoich fanach i pragną zadowolić zwolenników każdego dużego gatunku muzyki elektronicznej. A przynajmniej mamy taką nadzieję.

Ultra Music Festival 2020 odbędzie się w dniach 20-22 marca 2020 roku.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?