kontakt

Amsterdam Dance Event jest swego rodzaju zwieńczeniem całego sezonu festiwalowego – i tak się składa, że to wydarzenie już za nami. Przed nami za to kilka miesięcy względnej posuchy, dlatego warto zbierać siły na kolejny sezon, oficjalnie startujący w marcu podczas Ultra Music Festival 2020.

W przyszłym roku impreza wraca do swojego domu, czyli Bayfront Park. Do imprezy zostało mniej niż pół roku, a na światło dzienne powoli zaczynają wychodzić pierwsze szczegóły dotyczące tego wielkiego powrotu.

Techno rośnie w siłę…

W ostatnich latach muzyka techno przechodzi istny renesans. W sklepie Beatport takie utwory cieszą się popularnością większą niż mainstreamowe tracki, kolejne imprezy (chociażby Sunrise Festival czy czeski Magnetic) otwierają sceny z techno, a ci, którzy te sceny już dotychczas mieli, najzwyczajniej w świecie pozwalają im na więcej. Przykładem takiego wydarzenia jest właśnie Ultra Music Festival.

…dlatego Carl Cox i przyjaciele aż przez 3 dni

Dotychczas na scenie Megastructure przez dwa dni rządził Carl Cox i spółka. Natomiast trzeciego dnia festiwalowego spektakularną instalację przejmował Armin van Buuren w ramach imprezy A State Of Trance. Taki układ miał miejsce już od 2011 roku, jednak w 2020 roku będzie inaczej. Resistance – w ramach którego realizowana jest scena Brytyjczyka – zagości na Megastructure przez całe 3 dni festiwalowe!

Co ze sceną Armina?

Pozostaje więc pytanie – co w takim razie z trance’ową sceną? Liczni fani tej muzyki bardzo szybko się zaniepokoili wizją braku ich ulubionego gatunku na Ultra. Szybko pojawiły się więc na social mediach zapytania w tej sprawie. Odpowiedź UMF daje sporo nadziei!

Fan: W takim razie nie będzie ASOT? 🙁

Ultra: Mamy jeszcze kilka niespodzianek w rękawie 😉

Innymi słowy – będzie ciekawie. Przyszłoroczne Ultra przyniesie sporo zmian, ale organizatorzy nie zapominają o wszystkich swoich fanach i pragną zadowolić zwolenników każdego dużego gatunku muzyki elektronicznej. A przynajmniej mamy taką nadzieję.

Ultra Music Festival 2020 odbędzie się w dniach 20-22 marca 2020 roku.

kontakt