Ultra Europe 2022 – Rozpiska transmisji na żywo, dzień 2

Drugi dzień Ultra Europe 2022 także jest transmitowany. Tym razem zobaczymy sety z aż dwóch scen – głównej i Resistance.

re2sh

Pierwsza po pandemii edycja Ultra Europe trwa w najlepsze. Za nami piątkowa część wydarzenia, podczas której wystąpili między innymi Armin van Buuren, Afrojack oraz Marshmello. To jednak dopiero początek – trwa bowiem drugi z trzech dni festiwalu. I tutaj także jest na czym ucho zawiesić – sobotnia część wydarzenia to występy takich postaci, jak Alesso, DJ Snake czy Timmy Trumpet.

Dziś dwa streamy

Wydarzenia ze wszystkich trzech dni imprezy – jak już pisaliśmy na naszych łamach – są transmitowane w ramach UMF TV. Wczorajszy stream nie był jednak w pełni live – większość wydarzeń tego wieczora mogliśmy bowiem zobaczyć z odtworzenia. Dodatkowo, wbrew temu, co czekało nas podczas ubiegłych edycji, transmitowano tylko występy ze sceny głównej.

Na szczęście dziś sprawy wyglądają inaczej – dzięki czemu, oprócz streama ze sceny głównej, możemy sprawdzać również ten ze sceny Resistance. Cały czas jednak większość występów z Mainstage będzie emitowanych z odtworzenia. Na żywo zagrają więc na livestreamie tylko DJ Snake oraz Timmy Trumpet. Inaczej wygląda to w transmisji z Resistance – tutaj live zagrają wszystkie trzy najważniejsze postaci wieczoru, czyli Ilario Alicante, Nina Kraviz oraz Adam Beyer.

Wydarzenia ze Splitu możemy podglądać już od 21:00. Sety sobotnie będą jednak transmitowane dopiero od 23:00. Podobnie jak wczoraj, tak i dziś livestream kończy się o godzinie 5:00. Poniżej znajdziecie rozpiski godzinowe transmisji wraz z odnośnikami do nich. Miłego oglądania!

Ultra Europe 2022 – timetable transmisji, dzień 2

Mainstage
23:00 start
23:05 Mykris
23:20 Krewella
00:35 Nicky Romero
02:05 Nina Kraviz (Resistance)
02:35 Alesso
03:10 DJ Snake
03:30 Timmy Trumpet

https://www.youtube.com/watch?v=nhOTKsXT04I

Resistance
21:00 Airod (set z piątku)
23:00 Ilario Alicante
01:00 Nina Kraviz
03:00 Adam Beyer

https://www.youtube.com/watch?v=7dGjw5IeLiE

re2sh

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?