Ultra Europe 2022 – Rozpiska transmisji na żywo, dzień 3

Przed nami finałowy dzień Ultra Europe 2022. Podczas livestreamu zagrają między innymi Hardwell, Martin Garrix, Tiesto oraz Steve Aoki.

PDC

Niesamowicie szybko zleciał weekend z Ultra Europe 2022. Pierwsza po pandemii europejska edycja kultowego festiwalu przyniosła niemało wrażeń – zarówno dla osób obecnych w chorwackim Splicie, jak i tych przed ekranami. Ostatni dzień imprezy również będzie obfity w interesujące występy czołowych gwiazd tanecznej elektroniki. Wielu z nich nie zabraknie podczas livestreamu.

Dziwny trzeci dzień transmisji

UMF TV działa także podczas trzeciego dnia Ultra Europe 2022. Dzisiejsza oferta jest jednak dość zaskakująca – i to w negatywnym tego słowa znaczeniu. Przede wszystkim – timetable transmisji ze sceny Resistance obejmuje tylko dwa występy, z czego żaden nie jest headlinerski. Transmisja ze sceny głównej także nie ustrzegła się naszym zastrzeżeniom, które w głównej mierze dotyczą ram godzinowych. Główny niedzielny stream z Ultra Europe 2022 rozpocznie się bowiem dopiero o północy, zaś faktycznie na żywo emitowany będzie zaledwie… fragment ostatniego seta, który zagra Hardwell. Cóż, w latach przedCOVIDowych przyzwyczailiśmy się do innych standardów…

emuze.me

Nie zmienia to wszystko jednak faktu, że będzie na czym oko – i ucho – zawiesić. Zobaczymy bowiem sety takich postaci, jak Steve Aoki, Hardwell, Martin Garrix oraz Tiesto.

Poniżej znajdziecie rozpiski godzinowe dla poszczególnych streamów, a także odnośniki do nich. Życzymy miłego oglądania i słuchania!

PDC

Ultra Europe 2022 – timetable transmisji, dzień 3

Mainstage
00:00 start
00:05 ACRAZE
01:00 Pretty Pink (Resistance)
02:30 Steve Aoki
03:40 Tiesto
04:10 Martin Garrix
04:40 Hardwell

https://www.youtube.com/watch?v=JXIeuMd89OU

Resistance
21:00 Full Ferry
21:40 Pretty Pink

https://www.youtube.com/watch?v=O01hlUQR0hI

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?