Ultra powraca do Europy! Znamy datę Ultra Europe 2022

Ostatni raz impreza odbyła się w 2019 roku. Wiele jednak wskazuje na to, że przyszłoroczne Ultra Europe dojdzie do skutku.

pdc

Tegoroczne lato stało pod znakiem powrotu eventów. Wiele z nich odbyło się po roku przerwy spowodowanej pandemią. Organizatorzy mogli dzięki temu wreszcie trochę odetchnąć i odkuć się po najgorszym okresie w branży. Niestety, nie wszyscy mieli tyle szczęścia. Jak dobrze wiemy niektóre największe festiwale z różnych względów również i w tym roku musiały zostać przełożone. Na tej liście znajduje się między innymi nasz rodzimy Sunrise Festival – mimo, że organizatorom udało się zorganizować mini edycję na 5 tysięcy osób. Poza tym całkowicie swoje wydarzenia musiały odwołać zarówno Tomorrowland, jak i Ultra Europe.

W przyszłym roku się uda?

Zanim poszczególne kraje i miasta zdecydowały się zamknąć ponownie gospodarkę, jesień ogólnie mieliśmy bardzo udaną. Odbyło się dużo eventów w całej Europie, nie wspominając już o ogromnym EDC Las Vegas za oceanem. Wiele wskazuje też na to, że przyszłego lata wielu promotorów pokaże pazur i prawdziwą moc po ciężkich 2 latach.

Wśród nich najpewniej będzie organizator Ultra Europe – wydarzenie właśnie zapowiedziało 8. edycję swojej imprezy. Całość ponownie odbędzie się w malowniczo położonej chorwackiej miejscowości Split. Wielki powrót Ultra do Europy po pandemicznej przerwie ma odbyć się w dniach 8 – 10 lipca 2022 roku.

Póki co nie poznaliśmy jeszcze więcej szczegółów – ale biorąc pod uwagę markę o jakość bookingów możemy być spokojni. Mamy nadzieję, że tym razem wszystko odbędzie się bez przeszkód i problemów.

pdc

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?