Ultra Europe 2023 ujawnia pierwszą fazę lineup’u – a w niej same topowe nazwiska

Spośród pierwszych ośmiu postaci ogłoszonych na Ultra Europe 2023, aż cztery reprezentują coraz prężniej działającą scenę techno.

sunrise

Powiedzieć, że naczekaliśmy się na informacje o artystach zabookowanych na Ultra Europe 2023, to jakby nic nie powiedzieć. Ostatnie lata (oczywiście wtedy, kiedy impreza nie była odwoływana z powodu pandemii) przyzwyczaiły nas do wcześniejszych ogłoszeń. Jak się jednak okazuje, było na co czekać – pierwsza faza lineup’u jest bowiem naprawdę imponująca.

Techno przejmuje mainstream

Do wysokiego poziomu ogłoszeń brand Ultra przyzwyczaił nas już zresztą – jak świat długi i szeroki, na pierwszy ogień idą headlinerzy, i to ci z najwyższej półki. Nie inaczej jest przy chorwackiej edycji imprezy, która odbędzie się w Splicie w dniach 7-9 lipca. Na ten moment poznaliśmy 8 aliasów, z czego aż cztery reprezentują scenę techno. Są to:

kalendarz

Adam Beyer
Boris Brejcha
Carl Cox
Charlotte de Witte

kalendarz

Taka sytuacja dzieje się po raz pierwszy, choć dziwić nie powinna – wszak undergroundowa muzyka zaczyna powoli być EDMowym mainstreamem.

Z kolei w mainstage’owej części lineup’u stabilnie – za deckami zameldują się:

sunrise

Afrojack
Hardwell
Martin Garrix
Timmy Trumpet

Tam będzie wielu Polaków

Tak późne ogłoszenia zwiastują nieco większe tempo kolejnych informacji dotyczących wydarzenia. Będziemy na nie patrzeć z uwagą; szczególnie, że do Splitu wybiera się wielu Polaków. Do tego grona wciąż można dołączyć – trzydniowe karnety w cenie 800 zł (169 euro) cały czas są dostępne na stronie internetowej wydarzenia.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?