Ultra Europe 2023 – livestream, dzień 3

Dziś bez głównych gwiazd sceny głównej, ale atrakcji i tak nie zabraknie. Przed nami wielki finał livestreamu z Ultra Europe 2023!

PDC

Tak to jest z festiwalami, że bardzo szybko się kończą. I nie inaczej jest z Ultra Europe – zabawa w Parku Młodzieży w chorwackim Splicie dobiegnie końca już tej nocy. Na scenach pojawią się dziś między innymi Alesso, Martin Garrix, W&W, Carl Cox i wielu innych. Wydarzenia finałowego dnia imprezy – podobnie jak w poprzednich dniach – będziemy mogli oglądać na żywo w internecie.

Dziś dużo techno i duże gwiazdy

Przed nami trzeci i ostatni dzień livestreamu UMF TV. Na dwóch kanałach będzie można śledzić sety ze sceny głównej oraz poświęconej muzyce house i techno sceny Resistance. Dziś dominować będzie ta druga opcja – wszak headlinerzy sceny głównej, Alesso i Martin Garrix, odmówili transmitowania ich występów. Niemniej będzie na co patrzeć – wyemitowane zostaną bowiem występy takich postaci, jak chociażby Carl Cox, W&W, Afrojack oraz MORTEN. Niestety, na żywo nadawany nie będzie żaden set ze sceny głównej – za to live będzie można podejrzeć wszystkie występy ze sceny Resistance. Transmisja zacznie się o godzinie 21:00.

emuze.me

UPDATE: Ostatecznie Alesso i Martin Garrix zgodzili się na transmisje swoich setów. Z tego powodu emisja seta MORTENa została skrócona o niemal godzinę, zaś emisja seta Carla Coxa odbędzie się tylko na kanale Resistance.

Poniżej znajdziecie rozpiskę godzinową setów z trzeciego dnia Ultra Europe 2023, które będą transmitowane. Dodaliśmy także odnośniki do transmisji. Miłego oglądania i słuchania!

PDC

Ultra Europe 2023 – livestream, dzień 2

UMF TV

23:00 opening show
23:05 MORTEN
23:40 W&W
01:10 Nicole Moudaber
01:30 Afrojack
03:00 Martin Garrix
03:45 Alesso

Resistance

21:00 Pero FullHouse
23:00 Juliet Fox
01:00 Nicole Moudaber
03:00 Carl Cox

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?