Ultra Europe 2019 – Dwóch Polaków zagra w Splicie! Nasi rodacy zdominowali DJ contest

Co za sukces! Wyborem jury podczas Ultra Europe zagra dwóch Polaków – Paul Aristo oraz Arandi!

silesia beats

Do tegorocznej edycji Ultra Europe coraz bliżej. Znamy już część lineup’u, w którym znalazły się takie gwiazdy jak Swedish House Mafia, Carl Cox, Armin van Buuren, David Guetta i Alesso. Więcej o artystach, którzy zagrają w Splicie przeczytacie TUTAJ. Natomiast dzisiaj organizatorzy festiwalu ogłosili wyniki konkursu dla DJów. Z dumą oznajmiamy, że wśród zwycięzców jest aż dwóch Polaków!

DJ contest rozpoczął się 19 marca. Chętni mogli wrzucać swoje sety na platformę Mixcloud, gdzie musieli liczyć na wsparcie swoich fanów. Do finałowego etapu zakwalifikowało się dziesięć najpopularniejszych miksów podzielonych na dwie kategorie – Chorwacja i reszta świata. Ostateczny głos należał jednak do jury. To oni wybrali troje zwycięzców z zagranicy, którzy zagrają podczas Ultra Europe.

silesia beats

Zagranicznymi zwycięzcami okazali się Twinz, Paul Aristo oraz Arandi. Ostatnia dwójka to właśnie Polacy! W nagrodę Panowie zagrają na UMF Radio Stage. Dodatkowo otrzymają też podwójne, 3-dniowe bilety na festiwal oraz brandowe koszulki. Jako pierwsi dotarliśmy do Paula Aristo, który nie kryje swojej radości i jeszcze nie jest w stanie w stu procentach uwierzyć, że osiągnął taki sukces.

Nie spodziewałem się. Naprawdę mega się cieszę. Nie mogę się już doczekać występu podczas Ultra. Będzie to idealne miejsce do premiery mojego nowego singla. W Splicie spodziewajcie się seta z dużą dozą rock&rolla z lat 80. Niech rock&rave będzie z wami!

Paweł Kotarski – Paul Aristo

Co ciekawe, w ekskluzywnym gronie TOP10 najpopularniejszych setów znalazł się jeszcze jeden miks polskiego DJa. Mowa o Igorze Patrasiu, który występuje pod pseudonimem Exation. Niestety, mimo sporej promocji przy konkursie, Polakowi nie udało się stanąć na podium. Mimo to Igor nie zamierza się poddawać.

ultra

Jednak nie łamię się i będę pracował dalej, aby odnosić sukcesy. Gratuluję mocno wygranym i cieszę się z Wami. Polacy potrafią – dajcie czadu!

Igor Patraś – Exation

I my przyłączamy się do gratulacji. Jesteśmy z Was dumni, że tak pięknie promujecie nasz kraj i jesteśmy pewni, że po występach w Chorwacji będzie o Was jeszcze głośniej. Roznieście UMF Radio Stage i pokażcie, jak robią to Polacy!

kalendarz

Total
40
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?