Ultra Europe 2019 – Armin van Buuren i DJ Snake zagrają w Splicie!

Do ogłoszonej w lutym Swedish House Mafii dołączają czołowe postaci świata EDM – zarówno mainstreamowego, jak i bardziej undergroundowego.

sunrise

Długo musieliśmy czekać na konkrety związane Ultra Europe. Siódma edycja chorwackiej imprezy już od kilku tygodni zapowiadała się naprawdę spektakularnie, a to za sprawą jednego aliasu – Swedish House Mafia. Jednak Axwell, Steve Angello i Sebastian Ingrosso nie załatwią sprawy – wszak do wypełnienia są trzy sceny.

Spójrzmy prawdzie w oczy – Ultra Enterprises mogło sobie pozwolić na opieszałość w ogłaszaniu kolejnych nazwisk, a to dzięki naprawdę zadowalającej sprzedaży biletów. Na niecałe 4 miesiące przed wydarzeniem wyprzedały się trzy pule biletów – teraz karnet na wszystkie trzy dni festiwalu kosztuje 169 euro.

kalendarz

Ale przejdźmy do tego, co jest najistotniejsze – poznaliśmy bowiem kolejnych artystów, którzy zjawią się w dniach 12-14 lipca na Poljud Stadium. Organizatorzy jak zwykle nie zawiedli – europejscy Ultranauts, jak co roku, otrzymują bowiem zestaw czołowych postaci muzyki elektronicznej.

kalendarz

Usatysfakcjonowani powinni być zarówno ci, którzy lubią się bawić do bardziej mainstreamowych nurtów EDM (na Mainstage zjawią się między innymi Armin van Buuren, David Guetta oraz DJ Snake), jak i fani bardziej undergroundowych i technicznych brzmień, którzy będą mieli dla siebie scenę Resistance (gdzie zagrają chociażby Carl Cox, Richie Hawtin oraz Jamie Jones).

Obecnie skład DJski na Ultra Europe 2019 wygląda następująco:

sunrise

Above & Beyond
Adam Beyer
Alesso
Afrojack
Armin van Buuren
Carl Cox
The Chainsmokers
David Guetta
DJ Snake
Jamie Jones
Joseph Capriati
Maceo Plex
Marco Carola
Richie Hawtin
Swedish House Mafia

Kolejna faza lineup’u już wkrótce. Jednak już teraz współczujemy wszystkim, którzy próbują wybrać odpowiedni festiwal dla siebie – już wkrótce w różnych miejscach Europy praktycznie co weekend będą mieć miejsce wydarzenia obfitujące w DJów i producentów światowego formatu.

To wszystko jednak dopiero za kilka miesięcy – w ramach pocieszenia dla niecierpliwych fanów eventów z wielkim “U” na szczycie sceny pozostaje rozpoczynające się w piątek Ultra Music Festival.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?