kontakt

Koronawirus w tym roku zebrał zebrał swoje spore żniwo i odczuli to wszyscy – artyści, organizatorzy największych festiwali EDM na rynku, a także imprezowicze żądni muzycznych emocji. Niestety w tym roku musieliśmy obejść się smakiem – wszak eventy takie, jak chociażby Ultra Music Festival czy Tomorrowland nie odbyły się. Teraz przyszła pora na kolejną dużą imprezę, która zbliżała się wielkimi krokami. Mowa tutaj o festiwalu Ultra Korea.

Organizatorzy na początku planowali event na dni 20 i 21 czerwca – później, ze względów oczywistych, obowiązującą datą stała się jesień tego roku. Teraz wiemy już, że koreańska edycja Ultra odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

Z powodu trwającej pandemi COVID-19 9. edycja Ultra Korea zostanie przełożona na rok 2021.

Nie ma wyższego priorytetu niż zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie fizyczne naszych fanów, występujących oraz personelu. Dziękujemy za ciągłe wsparcie, cierpliwość i zrozumienie przygotowania Ultra Korea 2021.

Bilety kupione na Ultra Korea 2020 zachowują ważność. Jeśli chciałbyś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z odpowiednim punktem pomocy sprzedawcy biletów po zwrot oraz instrukcje.

Przez lata tworzyliśmy bezcenne wspomnienia na Ultra Korea, poprzez dzielenie naszej miłości do muzyki i nie możemy się doczekać aby zjednoczyć się ponownie w następnym roku z niespotykanymi, festiwalowymi doznaniami.

Zespół Ultra Korea

Widząc jak pandemia COVID-19 stale rozwija się na świecie, takie zachowanie organizatorów wcale nas nie dziwi.

kontakt