Ultra Music Festival 2019 – Pełny skład lineup’u!

No dobra, niektórzy postanowili zostawić sobie parę smaczków na samą imprezę. Nie zmienia to jednak faktu, że skład tegorocznego Ultra wygląda niesamowicie!

sunrise

Już za niewiele ponad dwa tygodnie pierwsza w zupełnie nowym miejscu edycja Ultra Music Festival. Oczekiwania są jak najbardziej wysokie – nowa lokalizacja, jaką jest Virginia Key, daje nowe możliwości, z których Ultra Enterprises najpewniej nie omieszka skorzystać, a na co liczą też głodni atrakcji fani z całego świata, którzy już wkrótce zaleją Miami.

Zanim jednak Ultranauts – czy to na miejscu, czy to za pośrednictwem Internetu – będą mogli delektować się wielkim startem sezonu eventowego, organizatorzy musieli uzupełnić lineup o brakujące nazwiska. I jeśli mamy być szczerzy, to trzecia faza lineup’u na kolana nie powala – dostajemy bowiem dosłownie paręnaście nazwisk, które najpewniej nie sprawią większego szoku – wszak najmocniejsi artyści dziś ogłoszeni to chociażby Cedric Gervais oraz Habstrakt. Innymi słowy – szału nie ma.

kalendarz

Wartym odnotowania faktem jest za to usunięcie ze składu artystów formacji Nero – sami zainteresowani tuż po ogłoszeniu drugiej fazy lineupu (gdzie formacja została uwzględniona), na Twitterze wyrazili swoje zdziwienie tym ogłoszeniem, informując przy okazji, że na tegoroczne Ultra Music Festival się nie wybierają.

ultra

Jest jeszcze kilka niewiadomych, które zapewne zostaną uzupełnione – jak to niegdyś bywało – w ciągu najbliższych dni, albo już podczas festiwalu. Niespodzianki czekają nas chociażby na scenach STMPD RCRDS oraz mau5trap.

Poniżej znajdziecie wszystkie informacje dotyczące lineup’u, które pojawiły się tej nocy na social mediach festiwalu. Już teraz nie możemy się doczekać transmisji na żywo z wydarzenia!

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?