Garść wspomnień z Ultra Music Festival 2022 w 11 minut. Oto aftermovie imprezy! [VIDEO]

Final Kid zaprezentowała oficjalne aftermovie Ultra Music Festival 2022. Mamy w nim wszystko, czego od takich produkcji oczekujemy.

sunrise

Na powrót Ultra Music Festival z pandemicznego letargu musieliśmy się trochę naczekać. Na szczęście, pod koniec marca tego roku kultowa marka wydarzeń z taneczną elektroniką wróciła do działania, prezentując dziesiątkom tysięcy obecnych w Miami festiwalowiczom swoje klasyczne oblicze. Nie zabrakło oczywiście wielkich gwiazd EDMu, które zagrały na kilku scenach. To, co działo się w Bayfront Park, mogliśmy śledzić podczas livestreamów – a teraz możemy sobie to przypomnieć za sprawą aftermovie.

11 minut esencji z festiwalu

Po raz kolejny ekipa Final Kid była odpowiedzialna za aftermovie Ultra Music Festival. I cóż, otrzymaliśmy to, do czego już w wykonaniu tego studia przywykliśmy. Otrzymaliśmy więc sos ze słonecznego wybrzeża, uśmiechniętych festiwalowiczów oraz atmosfery czołowego światowego wydarzenia z klubowymi brzmieniami.

kalendarz

To, co powinno zwrócić uwagę, to tracklista, w której bigroomu czy eventowego progressive house’u nie znajdziemy. W zamian otrzymaliśmy zyskujące na popularności brzmienia techno czy melodic house. Dla fanów dubstepu też się coś znalazło. Lista utworów użytych w niemal jedenastominutowym materiale prezentuje się następująco:

ultra

  1. Tchami & Marten Hørger – The Calling (Cinematic Intro Edit)
  2. Öwnboss & Sevek – Move Your Body (Subb & Cajun Remix)
  3. Volaris – Slow Motion
  4. Nicole Moudaber & Alan T – The Volume (Will Clarke Remix)
  5. Nicky Romero & Third Party – For The People
  6. Bellorum – Disorder
  7. Sian Evans – Hide U (Tinlicker Remix)

Pełny materiał – który możemy określić jako jeden z czołowych tego typu filmów w tym sezonie – znajdziecie poniżej.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?