Ultra Music Festival 2023 – Transmisja na żywo [DZIEŃ 2]

Czy występ Twojego ulubionego artysty na Ultra Music Festival 2023 będzie transmitowany na żywo? Już teraz sprawdź rozkład jazdy na sobotę!

kalendarz

Inauguracja sezonu festiwalowego trwa w najlepsze. W Miami, podczas Ultra Music Festival bawią się tysiące osób, a nieobecni śledzą festiwal w domowym zaciszu. Cały świat śledzi kolejne sety swoich ulubieńców oraz czeka na nowości. Już tradycyjne dla UMF bombardowanie IDkami zaczęło się 24 marca. Dziś przyszedł czas na drugi dzień zabawy. Kogo popisy usłyszymy i zobaczymy w ramach nadchodzącej transmisji? O tym przekonacie się poniżej.

Różnorodność pełną gębą

Drugi dzień zabawy z UMF TV zapowiada się na dawkę szerokiego spektrum muzyki elektronicznej. Transmitowane będą występy takich tuzów, jak Hardwell, Armin van Buuren, Tiësto, Alesso, Nicky Romero i Marshmello. Sobota stoi też pod znakiem intrygujących b2b. Wspólnie za deckami spotkają się Dom Dolla i Vintage Culture oraz duet HI-LO i Testpilot, czyli Oliver Heldens i Deadmau5 w swoich undergroundowych wydaniach.

emuze.me

Bogactwo gatunkowe nie będzie się ograniczało jedynie do głównej sceny, jak i Resistance Megastructure. Na transmisji nie zabraknie fragmentów z Worldwide Stage czy Live Stage. To z tych przestrzeni nadawane będą w głównej mierze kąski dla fanów muzyki basowej. Wśród nich takie aliasy jak Kayzo (live), Black Tiger Sex Machine, GG Magree, Deathpact, Liquid Stranger i Subtronics.

Ultra Music Festival 2023 – dzień 2 – livestream (rozpiska głównego streama)

20:45 preshow
21:00 opening show
21:05 Mykris
21:10 GG Magree
21:20 Nicky Romero
21:50 Dom Dolla b2b Vintage Culture
23:20 HI-LO b2b Testpilot
23:35 Becky Hill
23:55 Armin van Buuren
00:15 CamelPhat
00:30 Tiësto
01:30 Kayzo live
01:45 Deathpact
—zmiana czasu—
03:05 Hardwell
04:05 Black Tiger Sex Machine
04:20 Liquid Stranger
04:35 Alesso
04:50 Marshmello
05:55 Subtronics

ultra

Stream z pierwszego dnia Ultra Music Festival 2023 nie był zbyt obszerny, jeśli chodzi o drugi kanał – z brzmieniami house i techno. Drugiego dnia ma być zdecydowanie lepiej – tej nocy zobaczymy niemal wszystkie zaplanowane na scenie Resistance Megastructure sety. Tym samym transmitowane będą występy b2b HI-LO (Oliver Heldens) i Testpilota (deadmau5) oraz Adama Beyera i Cirez D (Eric Prydz). Oprócz tego – Anfisa Letyago, CamelPhat i Carl Cox. Słowem – full wypas.

Ultra Music Festival 2023 – dzień 2 – livestream (rozpiska streama Resistance)

21:00 Anfisa Letyago
22:00 HI-LO b2b Testpilot
23:30 CamelPhat
01:00 Adam Beyer b2b Cirez D
—zmiana czasu—
04:00 Carl Cox

emuze.me

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?