Ultra Music Festival 2023 otwiera undergroundową część lineup’u. Kto będzie grać techno w Miami?

Pierwsza faza lineupu Resistance ujawnia mocny skład artystów i ciekawe występy, które będzie można podziwiać na Ultra Music Festival 2023.

PDC

Do najbliższej edycji Ultra Music Festival pozostały nieco ponad cztery miesiące. Czołowy na świecie festiwal z muzyką elektroniczną ponownie odbędzie się w Miami w dniach od 24 do 26 marca 2023 roku. Organizatorzy zaczynają odsłaniać karty i dzielą się pierwszymi nazwiskami, które zagoszczą na Bayfront Park. Już w pierwszym ogłoszeniu, które mogliśmy w ostatnim czasie poznać, nie zabrakło wielkich nazwisk.

Podczas nadchodzącej edycji UMFu wystąpią między innymi Swedish House Mafia, Hardwell i Martin Garrix. Poza częścią składu artystów, którzy zasilą swoimi występami głównie Mainstage, pojawiła się również informacja dotyczące undergroundowej części lineup’u. Ultra Music Festival ogłasza pierwszą część artystów, których występy będzie można podziwiać na poświęconej techno scenie Resistance.

emuze.me

Solidne ogłoszenie na początek

Na Resistance można spodziewać się czołówki sceny techno i specjalnych występów, które z pewnością zadowolą fanów. Nie inaczej będzie w 2023 w Miami. W pierwszej fazie ogłoszeń pojawiły się takie aliasy jak Tale Of Us, Camelphat, Enrico Sangiuliano czy Ilario Alicante. Ponadto ujawnione zostało kilka specjalnych show – między innymi Carl Cox w Hybrid live secie, Joris Voorn z show Spectrum i Nicole Moudaber z show In The Mood. Na liście znalazły się też przykuwające uwagę występy B2B, a zaprezentują je: HI-LO i Testpilot (czyli Oliver Heldens i deadmau5) oraz Ida Engberg i Maya Jane Coles, a także Adam Beyer i Cirez D (Eric Prydz).

emuze.me

PDC

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?