Start drugiego dnia Ultra Music Festival 2024 opóźniony. Odwołano pierwsze występy

Warunki pogodowe nie tylko wpłynęły na piątkową część imprezy, ale także na tę sobotnią. Swój występ odwołał między innymi EDX.

kalendarz

Już teraz wiemy, że Ultra Music Festival 2024 nie będzie w pełni udanym wydarzeniem. Start sezonu wielkich elektronicznych festiwali został sparaliżowany przez gwałtowne warunki pogodowe, które panują w Miami od piątku. Z powodu obfitych opadów deszczu oraz burz doszło do ewakuacji terenu imprezy, a potem odwołania występów headlinerów takich, jak Hardwell, Armin van Buuren, FISHER czy Chris Lake. Sobota nie przynosi dobrych wieści – w godzinach przedpołudniowych czasu lokalnego znów zaczął padać deszcz. Choć synoptycy zapowiadają poprawę pogody w godzinach popołudniowych i wieczornych, to dotychczasowe wydarzenia mają negatywny wpływ na imprezę.

Pierwsze występy odwołane

O godzinie 12:00 czasu lokalnego (17:00 u nas) miał rozpocząć się drugi dzień Ultra Music Festival 2024. Na terenie wydarzenia w dalszym ciągu trwają jednak prace nad doprowadzeniem scen, parkietów i innych elementów eventowej infrastruktury do odpowiedniego stanu. W związku z tym otwarcie bram dla festiwalowiczów zostało przesunięte w czasie. To z kolei przyniosło odwołanie pierwszych planowanych na dziś występów.

kalendarz

Swoich setów nie zagrali EDX, Mykris (Main Stage), Pauline Herr, Levity (Worldwide), M.O.N.R.O.E., Honeyluv (Megastructure), Maga (The Cove), Hartshorn (UMF Radio), Tegi oraz Ben Finx (Oasis).

kalendarz

Jest mi przykro z powodu odwołania dzisiejszego występu na Ultra Music Festival z powodu zmiany godzin z racji ciężkich warunków pogodowych w Południowej Florydzie. Pieczołowicie przygotowywałem się na ten set przez niemal miesiąc, włączając w to także sporo świeżych ID. To przygnębiająca wiadomość. Chciałbym przeprosić wszystkich moich fanów, którzy z zapałem oczekiwali mojej dzisiejszej muzycznej podróży.

EDX

Organizatorzy skąpi w słowach

Do opóźnień w rozpoczęciu drugiego dnia Ultra Music Festival 2024 w lakoniczny sposób odnieśli się organizatorzy. Oświadczenie pojawiło się po godzinie od momentu, w którym planowo powinna rozpocząć się impreza.

Hej wszystkim! Ciężko pracujemy, aby przygotować teren przed otwarciem bram dziś po południu. Niedługo znów będziemy tańczyć.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?