Ultra Music Festival powraca do Azji! Imprezy w Japonii i Korei już pod koniec września

Na początku tej jesieni Ultra Music Festival powróci do Azji. Przed nami dwie edycje – w Korei Południowej oraz Japonii.

kalendarz

Wielki powrót marki Ultra Music Festival po pandemicznej przerwie wciąż trwa. Po udanych edycjach w Miami i Europie logo UMF ponownie zawita do Azji. To właśnie tam pod koniec września odbędą się kolejne edycje Ultra Worldwide. Gospodarzami dwóch eventów będą Japonia oraz Korea Południowa. Znamy pierwsze szczegóły obu wydarzeń.

Pierwsza Japonia

Na pierwszy ogień idzie event w Japonii, który zorganizowany będzie już po raz siódmy. Impreza odbędzie się w dniach 17-18 września w Tokio. Znamy już kompletny lineup tej imprezy, w którym nie brakuje gwiazd muzyki elektronicznej. Wśród nich znajdują się między innymi Martin Garrix, Zedd czy Timmy Trumpet wsparci lokalnym suportem. Poniżej można zobaczyć kompletny lineup wydarzenia w Japonii.

kalendarz

W Korei również Resistance

W przeciwieństwie do Japonii – w Korei Południowej, a dokładnie w Seulu ujrzymy również scenę Resistance. Na wydarzeniu, które odbywa się tydzień później, a więc 24-25 września, również nie zabraknie mainstreamowych gwiazd. Na czele składu stoją chociażby Martin Garrix czy Marshmello. Z kolei na scenie Resistance wystąpią między innymi Adam Beyer czy Nicole Moudaber. To jednak nie koniec – wszak to dopiero pierwsza faza lineup’u. Ten z pewnością zostanie jeszcze, podobnie jak w Japonii, zasilony lokalnym suportem. Nie można jednak wykluczyć, że pojawią się kolejne międzynarodowe gwiazdy – zwłaszcza na scenie z muzyką techno i house.

ultra

kalendarz

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?