Ultra Music Festival powraca do Hiszpanii! Oto pierwsze nazwiska Ultra Beach Costa Del Sol

W te wakacje Ultra powraca do Hiszpanii! Wcześniej impreza odbywała się na Ibizie – teraz seria pojawi się na Costa Del Sol.

emuze.me

W 2012 roku Ultra Music Festival postanowiło rozpocząć ekspansję po całym świecie. Dzięki temu powstał brand Ultra Worldwide, pod którym organizowane są imprezy na różnych kontynentach. Wówczas w planach była także Polska, jednakże wiadomo, co się stało – dlatego od 2013 roku Ultra Europe odbywa się w Chorwacji. Nie jest to jednak jedyna edycja odbywająca się w Europie – swoje Ultra miała także Ibiza, jednakże tam główną markę zastąpił skupiony na muzyce house i techno brand Resistance. Rok 2022 okazuje się jednak być dobrym czasem na powrót kultowej serii eventów do Hiszpanii – już tego lata odbędzie się tam event pod marką Ultra Beach.

Ultra powraca do Hiszpanii

Pierwsze plany na Ultra Beach Costa Del Sol ujrzały światło dzienne jeszcze w 2019 roku. Niedaleko potem, już w 2020, poznaliśmy pierwszych artystów z lineup’u eventu, który był planowany na 13 czerwca. Wówczas ogłoszono takie postaci, jak Afrojack, Charlotte de Witte, Galantis, Joseph Capriati, Oliver Heldens i Pendulum. Niestety, przez pandemię koronawirusa impreza nie doszła do skutku.

emuze.me

Co się odwlecze, to jednak nie uciecze – co udowadnia obecnie historia hiszpańskiego Ultra Beach. Organizatorzy właśnie ogłosili pierwsze informacje na temat powrotu Ultra do Hiszpanii – będzie on mieć miejsce 20 sierpnia w malowniczym regionie Costa Del Sol. Wydarzenie będzie się odbywało na dwóch scenach – Ultra Beach Stage oraz Resistance, tak więc zadowoleni być powinni zarówno fani bardziej mainstreamowych, jak i tych undergroundowych brzmień. Na ten moment znamy tylko cztery nazwiska z lineup’u – a są to Adam Beyer, Afrojack, KSHMR oraz Oliver Heldens.

Rejestracja ruszyła

Na ten moment sprzedaż biletów nie została jeszcze uruchomiona. Można za to się zarejestrować, aby w przyszłości otrzymać możliwość zakupu biletu w specjalnej cenie. Więcej informacji – a także już wkrótce same bilety – znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

Warto przy okazji przypomnieć, że nie jest to jedyny europejski event pod marką Ultra. W dniach 8-10 lipca w chorwackim Splicie odbędzie się bowiem kolejna już edycja Ultra Europe. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?