Wybierz się na Ultra Europe 2020 w doborowym towarzystwie. Startuje Ultra Party Camp!

Ultra Party Camp powraca! Po raz kolejny będzie można wybrać się na Ultra Europe, a przy okazji poznać nowych, pozytywnie zakręconych ludzi.

kalendarz

Z roku na rok festiwalowe wybory są coraz cięższe. Powstają kolejne imprezy z mocnymi lineupami, zaś te będące już na rynku umacniają swoją pozycję, zyskując tym samym uznanie wśród fanów EDM. Jednym z takich wydarzeń bez dwóch zdań jest Ultra Europe, które w tym roku odbędzie się po raz ósmy. W chorwackim Splicie zagrają taneczne gwiazdy światowego formatu – ale możesz tam być również i Ty! Jak co roku, Ultra Party Camp organizuje wyjazd na europejską edycję Ultra Music Festival.

Z czym to się je?

Wyjazd w założeniu ma łączyć przyjemne z przyjemnym – planowany jest bowiem czas i na festiwalową zabawę, i na typowy dla zwykłych urlopów odpoczynek. Tegoroczny plan przewiduje pięciodniowy pobyt w Splicie – gdzie odbywa się festiwal – oraz pięciodniowy pobyt w położonej na wyspie Pag miejscowości Novalja. Wszystko to (podobnie jak 8 noclegów oraz dojazd z Polski do Chorwacji i z powrotem) dotyczy każdego, niezależnie od wybranego pakietu.

kalendarz

Co w planie?

Plan podróży jest następujący:

ultra

  • 8 lipca – autokary zabierają zainteresowanych z przystanków w największych miastach Polski
  • 9 lipca – wszyscy docierają do Splitu, gdzie odbywa się zakwaterowanie
  • 10-12 lipca – Ultra Europe
  • 13 lipca – po festiwalu cała ferajna przenosi się na “chorwacką Ibizę”, gdzie – zależnie od planów – będzie można chillować, zwiedzać lub kontynuować zabawę
  • 17 lipca – wyjazd z Chorwacji
  • 18 lipca – powrót do Polski

Innymi słowy – w planie jest czas i na zabawę, i na chillout. Więcej szczegółów odnośnie planu wyjazdu znajdziecie pod tym linkiem.

Szeroki wybór noclegu

W zależności od grubości portfela oraz preferencji, można wybrać konkretną opcję noclegową. W Splicie wybór jest szeroki – od budżetowego oficjalnego campingu Ultra Europe po bardziej luksusowe opcje. Z kolei w Novalji uczestnicy wyjazdu będą spać w hotelu położonym w centrum miasta – stamtąd tylko 300 metrów do plaży. Wszystkie szczegóły dotyczące zakwaterowania znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarzWarto się pospieszyć!

Ci, którzy próbowali kupić bilety na Tomorrowland, dobrze wiedzą, jak ważny jest czas. Tutaj co prawda aż tak rygorystycznie nie jest, ale lepiej zapewnić sobie wyjazd już teraz, niż potem robić to na złamanie karku. Szczególnie, że właśnie teraz ceny są najniższe. Dotyczy to zarówno samego karnetu na Ultra Europe (699 zł w puli Early Bird), jak i pakietów noclegowych.

Co ważne – mamy dla Was opcję na jeszcze tańszy wyjazd z Ultra Party Camp. Możecie zaoszczędzić aż 50 złotych na osobę, niezależnie od wybranego pakietu. Wystarczy, że przy zamówieniu wpiszecie kod rabatowy: shiningbeats

ultra

kalendarz

Wszystkie szczegóły odnośnie cen znajdziecie tutaj.


Przypominamy – tegoroczna edycja Ultra Europe odbędzie się w chorwackim Splicie w dniach 10-12 lipca. Podczas imprezy wystąpią między innymi Armin van Buuren, Afrojack, DJ Snake czy Pendulum Trinity. Pełną listę dotychczas ogłoszonych nazwisk znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

foto: Ultra Party Camp

kalendarz

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?