Ultra Europe 2020 – Pierwsza faza lineupu pełna mocnych nazwisk!

Pierwsza faza lineupu przyszłorocznego Ultra Europe obfituje w gwiazdy światowego formatu. Oprócz topowych artystów EDM, znajdziemy też legendy drum’n’bass.

sunrise

Na europejskim rynku eventowym rok 2020 będzie naprawdę burzliwy. Konkurencja w ostatnim czasie zrobiła się naprawdę spora – zdecydowana większość krajów na Starym Kontynencie może się pochwalić przynajmniej jednym festiwalem z czołowymi gwiazdami EDM. Jednym z nich jest rzecz jasna Chorwacja – Morze Adriatyckie jest wabikiem dla osób lubiących dobrą zabawę. Dlatego też w tym kraju dobrej muzyki klubowej nie brakuje, a największą imprezą z takimi brzmieniami jest tam Ultra Europe. Podczas tegorocznej edycji, zorganizowanej w nowym miejscu na mapie Splitu, wzięło udział łącznie ponad 120 tysięcy osób z 143 krajów na świecie. Impreza cieszyła się popularnością między innymi między obecności trio Swedish House Mafia.


Pierwsze 9 gwiazd przyszłorocznego Ultra Europe

Przyszłoroczna edycja odbędzie się w dniach 10-12 lipca 2020 roku. Właśnie poznaliśmy headlinerów tego wydarzenia, i musimy przyznać, że do nowego sezonu organizatorzy przygotowali się naprawdę dobrze.

kalendarz

Nikogo nie zdziwi to, że swoje miejsce w lineupie ma Armin van Buuren. On, podobnie jak David Guetta czy Afrojack, już nieraz grali podczas europejskiej edycji imprezy. Oprócz nich, na głównej scenie zagrają Marshmello, DJ Snake, Steve Aoki czy Galantis.

Fani połamanych brzmień również znajdą coś dla siebie – w Parku Młodzieży wystąpi bowiem formacja Pendulum, będąca jednym z najmocniejszych aliasów w świecie muzyki drum’n’bass. Panowie obecnie realizują projekt Trinity, i właśnie pod jego banderą pojawią się w Chorwacji.

ultra

Na ósmej edycji Ultra Europe nie zabraknie też undergroundowych klimatów. Pierwsza faza lineupu odsłania tylko jednego artystę, który zasili skład sceny Resistance – jest nim Richie Hawtin.


Ultra Europe 2020 – 1. faza lineupu

Afrojack
Armin van Buuren
David Guetta
DJ Snake
Galantis
Marshmello
Pendulum Trinity
Richie Hawtin
Steve Aoki

sunrise


Pierwszych artystów poznaliśmy szybciej niż przy ubiegłej edycji

Warto przy okazji zwrócić uwagę na fakt, iż pierwsze ogłoszenie edycji 2020 jest zdecydowanie obszerniejsze niż to tegoroczne. Przez długi czas bowiem jedynymi ogłoszonymi artystami była Swedish House Mafia.

Już wkrótce możemy spodziewać się kolejnych lineupowych ogłoszeń. Bilety na Ultra Europe 2020 cały czas są dostępne, więcej szczegółów pod tym linkiem.

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
27
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?