kontakt

Jeszcze jakiś czas temu każdy z nas był przekonany, że w tym roku większych eventów już nie zobaczymy. Na szczęście sytuacja związana z koronawirusem w niektórych krajach się już ustabilizowała – w związku z czym organizatorzy zaczynają planować duże imprezy. Już w listopadzie odbędzie się jedna z edycji Ultra Worldwide – a dokładnie ta w Tajwanie.

Alesso headlinerem

Pierwsza w tym roku edycja jednego z najbardziej znanych festiwali na świecie odbędzie się 15 listopada w Dajia Riverside Park. Będzie to jednodniowa edycja UMF z cyklu Road to Ultra, a jej headlinerem został Alesso. Prócz szwedzkiego producenta w Tajwanie wystąpią Kayzo, Vini Vici, Slander oraz lokalni artyści. Bilety na to wydarzenie sprzedają się jak świeże bułeczki. Pierwsza pula została wyprzedana w ekspresowym tempie, a wejściówki z kolejnej za niecałe 400 zł sprzedają się równie dobrze. Oczywiście każdy, kto będzie chciał wejść na teren festiwalu, musi stosować się do specjalnych reguł – takich, jak chociażby noszenie maseczki.

To dobry znak

Ogłoszenie pierwszej po przerwie edycji Ultra to dobry znak dla całej branży. W krajach, gdzie sytuacja związana z pandemią koronowirusa jest pod kontrolą, organizatorzy mogą planować kolejne wydarzenia. To wszystko pozwoli zarówno firmom technicznym jak i organizatorom na odrobieniu części strat. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie kolejne agencje zdecydują się na podobny krok.

kontakt