Claptone, Joris Voorn i Pete Tong już w listopadzie na warszawskim Torwarze!

Druga edycja Undercity odbędzie się już 2 listopada na warszawskim Torwarze. Impreza ma łączyć muzykę elektroniczną z nowoczesnymi multimediami.

kalendarz

EDM to nie tylko najpopularniejsi DJe i producenci z głównych scen festiwali, ale także bardziej głębokie i mniej mainstreamowe klimaty. Na każdym z obydwu pól polska scena eventowa radzi sobie naprawdę dobrze – a jednym z dowodów na to, że o underground martwić się nie musimy, jest organizowany od 2018 roku event pod nazwą Undercity.

Podczas pierwszej edycji fanów do kupna biletów przekonywały występy takich tuzów, jak Adam Beyer, Joris Voorn, Kollektiv Turmstrasse oraz Dubfire. W tym roku rozmach festiwalu mającego łączyć muzykę elektroniczną z efektowną techniką multimedialną ma być jeszcze większy – znana z organizacji Fest Festivalu agencja Follow The Step i warszawski klub Smolna ogłosili dotychczas rozszerzenie imprezy do aż czterech scen, a także odsłonili zdecydowaną większość lineupu. Dziś dokooptowano kolejne cztery aliasy, w większości kojarzone także przez osoby niesiedzące na co dzień w klimatach tech house i techno.

emuze.me

W ramach czwartego ogłoszenia artystów do puli piętnastu nazwisk dołączyli:

Błażej Malinowski
Joris Voorn
Kölsch
Pete Tong

ultra

Szczególnie naszą uwagę przykuwa Pete Tong, brytyjska legenda muzyki klubowej, znana chociażby z trendsetterskich show na antenie BBC Radio 1.

Ogłoszeni dziś artyści dołączają do pokaźnego lineupu drugiej edycji Undercity, który przedstawia się następująco:

Answer Code Request
Apollonia
catz n dogz
Claptone
Enrico Sangiuliano
Etapp Kyle
FJAAK
I Hate Models
John Digweed
Karotte
Kittin
Oscar Mulero
Rebekah
Steffi
tINI

kalendarz

Impreza odbędzie się 2 listopada na warszawskim Torwarze. Bilety wciąż są dostępne, znajdziecie je pod tym linkiem. Jeśli wciąż się wahacie, to poniżej zostawiamy Wam aftermovie z ubiegłorocznej edycji.

foto: Helena Majewska

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?