Znamy szczegóły Undercity 2020, prawdopodobnie jedynego festiwalu tej jesieni

Agencja Follow The Step, pomimo niepewnej sytuacji, planuje zorganizowanie tegorocznego Undercity. Z naprawdę mocnym lineup’em.

pdc

W ubiegłym roku wybór imprez, na które można było wybrać się jesienią, był naprawdę obszerny. Wtedy jeszcze nikt nie spodziewał się tego, że w tym roku sytuacja będzie zgoła odmienna. Ostatnie miesiące są dla fanów dobrej zabawy niezbyt łatwe – choć podczas wakacji znaleźć ciekawą imprezę w którymś z większych miast nie było trudno. Trudno na ten moment przewidywać, jak będzie to wszystko się przedstawiać podczas miesięcy jesiennych – szczególnie w dobie rekordów liczby zakażeń koronawirusem. Ta niepewność nie przeszkadza jednak agencji Follow The Step w planowaniu swojego jesiennego eventu pod nazwą Undercity.

Jedyny festiwal tej jesieni?

Już za miesiąc na warszawskim Torwarze ma odbyć się kolejna edycja tego wypełnionego muzyką house i techno wydarzenia. W dniach 30-31 października na czterech scenach (Metropolis, District i dwie sceny Tunnel) wystąpi kilkudziesięciu DJów i producentów. Wśród nich znajdziemy wiele naprawdę mocnych marek na scenie klubowej – takie, jak chociażby Oliver Koletzki, Hot Since 82, Mathame, Sam Paganini czy Reinier Zonneveld.

Co ciekawe, lineup praktycznie w stu procentach składa się z zagranicznych nazwisk – co na polskiej scenie eventowej nie jest spotykane. Pełną listę płac znajdziecie poniżej.

Undercity 2020 – lineup

piątek, 30 października

999999999 DJ Set
Alignment
Boston 168 LIVE
Cleric
Denise Rabe
Elliver
Sether Silex
Hector Oaks
Hot Since 82
Kr!z
Krink LIVE
Kwartz
Marvin Hey
Mathame
Oliver Huntemann
Oliver Koletzki
Oxia
Regal
Ring & Dorf
SNTS
Stephanie Sykes
Under Black Helmet


sobota, 31 października
Bonnie Ford
Clara Cuvé
Headless Horseman
Kas:st
Keith Carnal
Klangkuenstler
Madmotormiquel
Marcel Dettman
Marcii Moto
Mimi Love
Nastia
Perc
Reinier Zonneveld LIVE
Remco Beekwilder
Sam Paganini
Setaoc Mass
SHDW & Obscure Shape
Stef Mendesidis
The Lady Machine
Tommy Four Seven
Umwelt
Warte:Mal

Ma być bezpiecznie…

Oprócz pełnego składu artystów, twórcy imprezy przekazali informacje o związanych z obecną sytuacją zasadach bezpieczeństwa. Plany dotyczące tego aspektu organizacji prezentują się w następujący sposób:

  • ilość uczestników zostanie zredukowana i dopasowana do aktualnie obowiązujących wytycznych sanitarnych,
  • na miejscu, w którym kiedyś była scena City Hall, powstanie nowa strefa barowo-gastronomiczna – ma ona ułatwić zachowanie dystansu społecznego
  • social distancing ułatwi również specjalne nagłośnienie, dzięki któremu muzyka ma brzmieć dobrze nawet przy dalszej odległości od sceny
  • do dyspozycji będzie wiele punktów dezynfekcyjnych
  • od wszystkich uczestników będą zbierane oświadczenia o stanie zdrowia
  • na terenie imprezy wymagane będzie noszenie maseczek (które będzie można nabyć również na wejściu) i stosowanie wszelkich środków bezpieczeństwa
  • teren imprezy jest wyposażony w wentylację, która zapewni szybką wymianę powietrza
  • na całym obiekcie będzie obowiązywać zakaz palenia (palarnia będzie ulokowana w strefie zewnętrznej hali)

…i niedrogo

Sprzedaż biletów ruszy jutro (tj. 29 września) o godzinie 12:00. Jednodniowa wejściówka ma kosztować 179 zł, zaś dwudniowy karnet – 289 zł. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia.

foto: Zuza Sosnowska

pdc

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?