Untold Festival 2019 – Armin van Buuren zaprezentuje ekskluzywne show na pięciolecie imprezy!

Siedmiogodzinny set na zamknięcie festiwalu? Mało! Armin van Buuren planuje ekskluzywne show z okazji pięciolecia rumuńskiego wydarzenia z muzyką EDM.

kalendarz

W ciągu ostatnich kilku lat na eventowej mapie Europy wyrósł niespodziewany, ale bardzo mocny gracz – jest nim UNTOLD Festival. W tym roku odbędzie się dopiero piąta edycja imprezy, jednak tak krótki staż nie przeszkodził organizatorom w spektakularnym rozwoju – na stadionie w rumuńskiej Kluż-Napoce występują bowiem największe światowe gwiazdy muzyki rozrywkowej – chociażby w ubiegłym roku można było zobaczyć występy takich artystów, jak m.in. The Chainsmokers, Afrojack, Tiesto, Don Diablo, Jason Derulo, The Black Eyed Peas, The Prodigy oraz Armin van Buuren, który swoim siedmiogodzinnym (!) występem zakończył całą imprezę.

Holender już w ubiegłym roku zapowiedział, że to nie jest jego ostatnie słowo w Rumunii, i zanosi się na to, że nie były to słowa rzucone na wiatr – podczas piątej edycji UNTOLD Festival Armin zaprezentuje ekskluzywne show – jego zapowiedź pojawiła się już w mediach społecznościowych wydarzenia.

kalendarz

Trzeba przyznać – nie dostajemy zbyt wielu szczegółów odnośnie tego, jaką formę przybierze ten anonsowany z wielką pompą koncert, ale znamy możliwości zarówno organizatorów imprezy, jak i samego artysty, i możemy chyba się spodziewać czegoś naprawdę mocnego.

kalendarz

Do jubileuszowej edycji festiwalu zostało jednak sporo czasu – poznaliśmy dotychczas pierwszą fazę lineup’u (szczegóły dostępne są tutaj), cały czas czekamy na kolejne wieści odnośnie tego, kto wystąpi w Kluż-Napoce.

Pierwsze dni sierpnia w Rumunii planuje spędzić wielu Polaków – lwia część z nich postanowiła skorzystać z usług Travel Fest, do czego i my zachęcamy – wszak sami także wybieramy się na UNTOLD. Więcej informacji pod tym linkiem – od siebie tylko dodamy, że wpisując kod “SBEATS” będziecie mogli zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zapraszamy!

sunrise

kalendarz

Total
28
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?