Untold Festival 2019 – Dzień 4 – Timetable transmisji live!

Ostatni dzień UNTOLD także będzie transmitowany na YouTube i Facebooku. Dziś zobaczymy występy takich artystów, jak Nicky Romero, Dannic i Ummet Ozcan!

silesia beats

Jubileuszowa edycja UNTOLD wchodzi w decydującą fazę! Wczorajszy Mainstage zdominowały klasyki, które zagrał Danny Avila i… problemy techniczne, które dały się we znaki Fedde le Grandowi, ale ostatecznie nie przeszkodziły mu w zagraniu naprawdę godnego seta. Na innych scenach także ciekawie – chociażby występ live Paula Kalkbrennera zebrał naprawdę dobre recenzje.

Dziś jednak przyszedł czas na pożegnanie z Kluż-Napoką, bowiem czwarty dzień festiwalu jest tym ostatnim. Wszyscy obecni na miejscu mają z czego wybierać – na scenie głównej szeroko ogłaszany Robbie Williams, ale także między innymi Martin Garrix i David Guetta. Scena Galaxy będzie za to zdominowana przez kwartet DJski, który stworzą Seth Troxler, The Martinez Brothers i Jamie Jones. Panowie spędzą za deckami aż 7,5 godziny (od 23:30 do 7:00 czasu polskiego).

jay_cluss

Dziś – podobnie jak w poprzednie dni – możemy liczyć na livestream na Facebooku i YouTube. Największych gwiazd niestety zabraknie, ale też nie jest tak, że nie ma po co oglądać – w gronie streamowanych gwiazd są wszak między innymi Tinie Tempah, Dannic czy Nicky Romero. Pełna rozpiska livestreamu z ostatniego dnia UNTOLD do znalezienia poniżej.

ultra


Mainstage
17:00 Kungs
18:50 Tinie Tempah
20:30 Robbie Williams
22:20 Nicky Romero
03:40 Ummet Ozcan

Galaxy Stage
20:00 Dannic
22:00 Mahoney
00:30 Jamie Jones b2b The Martinez Brothers b2b Seth Troxler

Alchemy Stage
17:30 DJ Undoo & DJ Faibo X
19:30 El Nino
20:30 Macanache
21:30 Paraziti
00:30 Dub FX

Ostatni dzień UNTOLD to także ostatni dzień relacji na naszym Instagramie. Zapraszamy bardzo gorąco do obserwowania – zobaczycie to, czego nie pokaże wam oficjalny livestream!

silesia beats

https://www.youtube.com/watch?v=6oz75fsPaks

kalendarz

Total
25
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?