Kiedy odbędzie się UNTOLD Festival 2022? Znamy już datę imprezy!

Po zorganizowanej ponad miesiąc po tradycyjnym terminie tegorocznego UNTOLD Festival, organizatorzy podali datę przyszłorocznego eventu.

reklamujsie

Eventowy rok 2021 był szalony i naprawdę nieprzewidywalny. Wiele dużych wydarzeń nie doszło do skutku, choć nie brakowało okazji do dobrej zabawy w formie sprzed pandemii. Jedną z nich był UNTOLD Festival, którego tegoroczna edycja odbyła się w drugi weekend września – a więc niemal 1,5 miesiąca po tradycyjnej porze, czyli samym środku wakacji. W rumuńskiej Kluż-Napoce nie zabrakło fanów elektroniki z całego świata, w tym także z Polski. Nic dziwnego – wszak właśnie mocny lineup w połączeniu z nie aż tak drogimi biletami zbudował pozycję marki UNTOLD na europejskiej mapie festiwali.

Tak, jak do 2019 roku

Na informacje dotyczące pierwszych nazwisk z lineup’u zapewne jeszcze poczekamy – ale za to poznaliśmy termin, w którym odbędzie się UNTOLD Festival 2022. Dla osób, które wolą wrzesień od sierpnia mamy złą wiadomość – organizatorzy imprezy wracają do dotychczasowej daty, którą jest pierwszy weekend sierpnia. W 2022 roku będą to dni od 4 do 7 sierpnia – i to właśnie wtedy do Kluż-Napoki zawitają dziesiątki tysięcy festiwalowiczów.

Biletów na edycję 2022 nie ma jeszcze w sprzedaży – ruszyła za to prerejestracja. Udział w niej można wziąć, wchodząc w ten link.

reklamujsie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?