kontakt

Eventowy rok 2021 był szalony i naprawdę nieprzewidywalny. Wiele dużych wydarzeń nie doszło do skutku, choć nie brakowało okazji do dobrej zabawy w formie sprzed pandemii. Jedną z nich był UNTOLD Festival, którego tegoroczna edycja odbyła się w drugi weekend września – a więc niemal 1,5 miesiąca po tradycyjnej porze, czyli samym środku wakacji. W rumuńskiej Kluż-Napoce nie zabrakło fanów elektroniki z całego świata, w tym także z Polski. Nic dziwnego – wszak właśnie mocny lineup w połączeniu z nie aż tak drogimi biletami zbudował pozycję marki UNTOLD na europejskiej mapie festiwali.

Tak, jak do 2019 roku

Na informacje dotyczące pierwszych nazwisk z lineup’u zapewne jeszcze poczekamy – ale za to poznaliśmy termin, w którym odbędzie się UNTOLD Festival 2022. Dla osób, które wolą wrzesień od sierpnia mamy złą wiadomość – organizatorzy imprezy wracają do dotychczasowej daty, którą jest pierwszy weekend sierpnia. W 2022 roku będą to dni od 4 do 7 sierpnia – i to właśnie wtedy do Kluż-Napoki zawitają dziesiątki tysięcy festiwalowiczów.

Biletów na edycję 2022 nie ma jeszcze w sprzedaży – ruszyła za to prerejestracja. Udział w niej można wziąć, wchodząc w ten link.

kontakt