ARTBAT wracają do Polski ze swoją imprezą. Kto wystąpi na drugiej edycji Upperground Poland?

Formacja ARTBAT po raz drugi przywozi do Polski koncept Upperground. Tym razem nie do Trójmiasta, a do Łodzi. Kto wystąpi?

sunrise

Moda na techno trwa w najlepsze i wychodzi szeroko poza zamknięte, małe przestrzenie klubów. Chęć na zabawę w rytmie dźwięków wspomnianego wyżej gatunku wykorzystują – co nie dziwi – promotorzy. Dzięki temu w letnim czasie nie brakuje scen na festiwalach, jak i osobnych imprez dla fanów techno.

Jednak do ciepłych, długich dni jeszcze nam zostało trochę czasu. Te oczekiwanie umilą nam ciekawe wydarzenia halowe, które są tuż za rogiem. Już za chwilę w Warszawie czeka nas Verknipt, czyli nie lada gratka dla fanów mocniejszych brzmień. Niewiele później odbędzie się impreza dla wielbicieli melodyjnych odmian elektroniki. Po raz drugi w Polsce odbędzie się wydarzenie sygnowane marką Upperground. Po udanej pierwszej edycji, która miała miejsce w trójmiejskiej Ergo Arenie przyszedł czas na kolejną turę, tym razem w Łodzi. Kto zagra u boku duetu ARTBAT w Atlas Arenie już 11 maja? Znamy już odpowiedź!

kalendarz

Warto było czekać?

Wiele fanów twórczości ukraińskiego projektu kupiło bilety “w ciemno”. Jednak wielu potencjalnych uczestników nadal czekało na ogłoszenie reszty lineup’u imprezy. Nie bez powodu, gdyż nie brakowało osób, które bardziej doceniło występy ze strony supportów. Rok temu u boku twórców Upperground zagrali mocni gracze sceny melodyjnej elektroniki. Byli to między innymi Joris Voorn, Agents of Time czy Argy. Jak wygląda to w tym roku?

kalendarz

Upperground Poland 2024 – lineup

Głównymi gwiazdami wieczoru będzie oczywiście duet ARTBAT, dla którego Upperground Poland 2024 będzie jedynym tegorocznym występem nad Wisłą. Oprócz nich, za deckami staną między innymi znany z ubiegłorocznego Sunrise Festival Vintage Culture oraz Massano, twórca dużego elektronicznego hitu “The Feeling”. Oprócz nich w Łodzi wystąpią także Shall Ocin, Fred Lenix, Another Live oraz – jako support – Mickey Dastinz i Mike Konstanty.

Upperground Poland 2024 – bilety

Jeśli lineup przekonał was do przeżycia melodyjnej przygody w Atlas Arenie, to warto by było zakupić bilet. Wejściówki nadal dostępne są w oficjalnej dystrybucji w cenie 249 zł (2 pula). Dla osób, które wymagają czegoś więcej od imprez udostępniono pakiet VIP, za którą przyjdzie zapłacić 850 zł. Profity, jakie możecie uzyskać dzięki tej paczce to między innymi osobna strefa VIP, oddzielne wejście, szatnia i nie tylko. Więcej informacji dostępnych jest na stronie organizatora.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?