kontakt

Artyści, a w szczególności didżeje, często zapraszani są na różnego rodzaju wydarzenia sportowe. Regularnie dzieje się to chociażby w NBA, ale to nie jedyny przykład. Chociażby Martin Garrix miał zaszczyt gościć w 2018 roku na ceremonii zamknięcia zimowych Igrzysk Olimpijskich. Z kolei Marshmello wystąpił podczas ceremonii otwarcia tegorocznego finału Ligi Mistrzów.

Takich praktyk jest coraz więcej, a teraz dochodzi do tego federacja WWE, która postanowiła uświetnić jedną ze swoich gal występem DJskim. Za deckami stanie amerykański producent Valentino Khan.

Wrestling z zapewnieniem dobrej muzyki

Już 21 sierpnia odbędzie się gala Summerslam, czyli jedno z największych wydarzeń w tym roku z dziedziny wrestlingu. Jak dobrze wiemy, Amerykanie uwielbiają tego typu rozrywkę, więc arena w Las Vegas z pewnością się zapełni. Co ciekawe – to dokładnie ten sam stadion, gdzie nie tak dawno Illenium zagrał jeden z największych solowych koncertów EDM. To właśnie w tym miejscu i podczas tej gali będzie mieć miejsce również występ Valentino, który będzie jednocześnie pierwszym DJ setem podczas gali WWE.

Warto przy tym wspomnieć, że Amerykanin od lat przejawia na swoich social mediach zainteresowanie tą dziedziną rozrywki.

Bycie częścią imprezy WWE to dla mnie spełnienie dziecięcych marzeń. Od małego dzieciaka śledziłem ich losy oraz byłem fanem przez całe życie i naprawdę szanuję ten biznes. Fakt, że mogę połączyć się z uniwersum WWE poprzez własną muzykę, jest niesamowitym momentem. Nie mogę się doczekać, aż pojedziemy grubo na SummerSlam w Vegas.

Valentino Khan

Co istotne – galę będzie można zobaczyć w przyszły weekend w polskiej telewizji. Retransmisja będzie mieć miejsce na antenie Extreme Sports Channel. Nie wiadomo przy tym, czy występ Valentino będzie emitowany.

Nam natomiast pozostaje pogratulować osiągnięcia Amerykaninowi, a osobom obecnym na miejscu życzyć mocnego seta!

kontakt