VAMERO po raz pierwszy w tym roku w mocniejszej odsłonie. Oto ich “Here With You”

Tym razem w klimaty brazilian bass’owe celują panowie z polsko-niemieckiego duetu VAMERO we współpracy z duńskim twórcą znanym jako BUTTER.

PDC

Panowie z duetu VAMERO z całą pewnością nie odpuszczają 2023 roku. Do końca sierpnia w ramach tego projektu ukazało się sześć utworów – a wśród nich między innymi bardziej radiowy collab z Martinem Jensenem oraz techowa kooperacja z Bounce Inc. W tym wszystkim brakowało jednak czegoś trochę mocniejszego. Chłopaki zapowiadali na social mediach, że chcą pokazać się przed słuchaczami w nieco innej odsłonie – i na to wygląda, że na zapowiedziach się nie skończyło.

Mocniej niż zwykle

Tym razem Andy Dust i Vicero postanowili wejść w kooperację z duńskim producentem o pseudonimie BUTTER. Panowie najwyraźniej doszli do wniosku, że ich wspólny utwór wymaga dużej ilości niskich rejestrów, bo “Here With You” jest właśnie solidną dawką basu wypełniony. Osadzony w brazilian bassowym brzmieniu kawałek z miejsca wskoczył na playlisty New Music Friday na Spotify w Polsce, Danii, Szwecji i Islandii. Niewykluczone też, że uda się mu wpaść na głośniki w klubach – bo to najpewniej w takim otoczeniu polsko-niemiecko-duńska kooperacja zdaje się radzić najlepiej.

emuze.me

Wydane nakładem Soncora Music “Here With You” możecie sprawdzić już teraz poniżej.

emuze.me

PDC

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?